Твір на тему «Батьківщину не вибирають»

Батьківщину не вибираютьБатьківщина… Рідна країна, улюблений край, милий серцю куточок землі… Батьківщину не вибирають, як не вибирають матір, батька, родину. Щастя народитися в певному місці даровано нам Богом…

Ще в дитинстві ми полюбляли ховатися від дорослих, створюючи при цьому власний світ, в якому самі вигадували правила. У важких ситуаціях, коли дорослі не розуміли нас, ми намагалися знову зануритися у власний світ, забуваючи про все на світі.

Але з часом ми дорослішаємо і забуваємо дитячі розваги. В нас з’являються власні проблеми, ми відчуваємо якісь страхи й переживання. Але більше не занурюємося у казковий дитячий світ, адже він подорослішав разом з нами. Тепер вже ми знаходимо розраду в Батьківщині — милому й рідному краї, країні, в якій живемо.

Ми не можемо дозволити собі втекти від реальності. Але це й не треба. Якщо придивитися, то все, що оточує нас, здатне вилікувати нашу душу та думки. Не дарма поети й письменники завжди згадували про Батьківщину, в якій вони народилися і до якої належить їх душа.

Опис любові до Батьківщини є прикладом для наслідування, адже найріднішим і найулюбленішим місцем завжди буде те, в якому ми народилися й виросли. Де нас виховали, і де ми сказали своє перше слово, зробили перший крок на рідній землі. Саме в цьому краї в нас залишилися приємні й не дуже спогади, які чогось нас навчили. До цього місця ми завжди відчуватимемо прихильність.

Любити Батьківщину повинен кожен, адже тільки ця любов щира. Батьківщину не вибирають, але для кожної людини її Батьківщина — найкраща в усьому світі. Багато письменників розповідали, що за довгі роки мандрів вони жодного разу не відчули себе рідними в інших країнах. Тільки на Батьківщині відчувається, що ти тут потрібен, тебе люблять і на тебе чекають. Ти вдома!

Не варто залишати свою країну. Не варто шукати кращих місць, адже в інших краях ви не відчуватимете себе краще. Туга за Батьківщиною завжди буде болісно колоти в серці. Адже ця прихильність вічна. І немає нічого милішого за мальовничі пейзажі рідної країни, за людей, що живуть в ній, за її традиції та культуру.

Дивіться також:

Твір на тему «Батьківщина»

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Твір про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Твір-опис рідного краю

Твір на тему «Рідний край»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>