Твір на тему «Весняний ранок»

Весняний ранокЛаскаве, майже літнє сонечко заглянуло у вікно та наполегливо попросило прокидатися. Потягнувшись і посміхнувшись новому дню, я зістрибнув з ліжка та підійшов до вікна. Потім швидко зробив всі свої ранкові справи й вийшов на вулицю.

Весняний ранок зустрів мене теплим вітерцем і приємним ароматом запашних квітів. Дерева й кущі, які ще пару тижнів тому стояли сумні та сірі, змінилися. З набряклих бруньок проклюнулися маленькі зелені листочки, та все навколо стало ніжно-зеленим.
У ранковій тиші було чути справжні весняні звуки живої природи. Це веселе цвірінькання таких рідних і звичних горобчиків, а також нові «пісеньки» — ластівок, які щойно повернулися до своїх рідних місць та метушилися в кронах дерев, ремонтуючи свої старі житла або будуючи нові.

Настрій відразу покращився. Який гарний весняний ранок! Які дивовижно прекрасні перетворення природи! Як чудово влаштоване життя створінь Божих! Весна — це наймиліша та найрадісніша пора року. Я обожнюю таку погоду, коли на твоїх очах природа пробуджується від зимового сну, все навколо цвіте та пахне весною. Легкий вітерець лагідний та приємний, повітря тепле й свіже. Сонечко яскраве та ласкаве. А небо синє-синє, без жодної хмаринки.

Весна вже в самому розпалі, життя навколо вирує. Свято веселощів триває і це здорово!

Дивіться також:

Міні-твори, тексти, речення про весну

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Твір «Початок весни»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-розповідь, текст про весняні квіти

Твір-роздум «Чому я люблю весну»

Текст-розповідь (твір-опис) про вербу

Твір-розповідь, оповідання, текст про квіти

Загрузка...
Загрузка...