Характеристика героїв казки «Чарлі і шоколадна фабрика»

Головні герої твору-казки «Чарлі і шоколадна фабрика»

Герої з казки «Чарлі і шоколадна фабрика»Характеристика персонажів

Найбільш влучно головних героїв казки, що стали володарями щасливих золотих квитків, характеризують цитати з їхніх розповідей про себе.

Ось що сказав перший щасливчик — товстий, ненажерливий, жадібний хлопчик Авґуст Ґлуп: «Я дуже люблю поїсти, особливо шоколад. Мені його завжди мало. Добре, що я знайшов золотий квиток і поїду на шоколадну фабрику — там справжня шоколадна річка. Ох, яка смакота! Я там наїмся…».

Віолета Бореґард — дурнувата та нахабна дівчинка, яка стала чемпіонкою з жування жуйок. Її власний рекорд у жуванні однієї жуйки — три місяці підряд. Віолеті подобається чіпляти жуйки на стільці, кнопки ліфтів тощо. Вона впевнена, що переможе всіх, в чому її підтримує і наставляє мама.

Верука Солт — вередлива, заздрісна, нахабна дитина. Вона має багатого батька, який робить для своєї дочки все, що та забажає. Щоб виконати забаганку Веруки й знайти золотий квиток, він купив мільйон шоколадок.

Майк Тіві — дивний хлопчик, який володіє певними знаннями, проте є неввічливим, агресивним та злим. Він дуже любить дивитися телевізор та грати у комп’ютерні ігри, замість того щоб жити цікавим та різноманітним життям.

Чарлі Бакет — єдиний позитивний персонаж серед володарів щасливих золотих квитків, улюбленець письменника та читачів казки. Родина хлопчика дуже бідна, проте дружна та добра. Чарлі можна охарактеризувати безліччю приємних слів: чуйний, вихований, терплячий, щедрий, безкорисливий, нежадібний, розумний, кмітливий, люблячий свою родину, турботливий, невимогливий, уважний, чемний, витривалий, дисциплінований тощо.

 

Персонаж, який мене найбільше вразив

Персонаж казки англійського письменника Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика», який мене найбільше вразив, — Верука Солт. Ця дівчинка не є головним героєм твору, проте їй, як і іншим п’яти щасливчикам, дістався золотий квиток-пропуск на шоколадну фабрику. На відміну від інших дітей, Верука знайшла його не сама, їй достатньо було лише побажати цього. Забаганку дочки виконав за допомогою своїх найманих працівниць багатий батько Веруки, власник горіхового бізнесу

Верука — примхлива, нестримана та розпещена дівчинка. Проте тато її поводився адекватно, принаймні під час екскурсії по фабриці. Цей чоловік досяг великих успіхів у бізнесі, керуючи великим підприємством. Вочевидь, він обмірковує ті рішення, які приймає, є практичною та розсудливою людиною.

Однак саме батько винен в тому, що його дочка така, яка є. На мою думку, він дуже багато часу проводив на роботі, не  маючи можливості достатньо спілкуватися з Верукою. А щоб обожнюваній доньці не було прикро, тато намагався купити її любов тим, що виконував всі її забаганки. Який можна зробити з цього висновок? Щоб виростити з дитини добру людину, батьки повинні її виховувати та дарувати свою увагу, а не подарунки.

Інші завдання:

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Твір-розповідь про час на тему «Зупинись мить, або Одна година мого життя»

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до рідної землі

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

11 Комментариев “Характеристика героїв казки «Чарлі і шоколадна фабрика»

    • glazastik сказал:

      Навчальною програмою з зарубіжної літератури передбачено складання загальної характеристики героїв і на вибір учня написання докладного опису одного (будь-якого) персонажу з тих дітей, які потрапили на фабрику.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>