Твір «Друг пізнається в біді»

Справжні друзі пізнаються в бідіВсім відомо, що друг пізнається в біді. Я і раніше знав це, але на власному досвіді переконатися в цьому мені не доводилося. У мене багато знайомих і приятелів, трохи менше друзів, є й один найкращий друг.

Ми подружилися ще в першому класі й дружимо досі. У нас багато спільного: ми обидва любимо спорт, кіно та тварин. Ми з другом проводимо разом багато часу. Разом гуляємо, часто спілкуємося через телефон, іноді разом готуємо уроки. За час нашої дружби подружилися і наші батьки.

Трапляються у нас, звичайно, і суперечки. Але ми завжди швидко миримося.

Але дружба — це не тільки приємне проведення часу разом. Іноді друзям доводиться йти на якісь жертви. Така ситуація трапилася і з нами. Це сталося минулого року. Як я вже казав, ми обидва полюбляємо кіно. Наближалася дата прем’єри фільму, якого ми обидва довго чекали. Квитки ми, звичайно ж, купили заздалегідь. І ось, коли до заповітного дня залишалося менш як тиждень, я відчув себе погано. В мене трохи боліла голова, мучив нежить. Батькам я вирішив не скаржитися. Я подумав, що якщо мама дозволить мені не піти в школу через хворобу, то і в кіно потім не пустить. Вже потім я зрозумів, що зробив дурість. Наступного дня я почав кашляти, а до вечора мене вже лихоманило. Тепер вже ні про яку прем’єру не могло бути й мови. Лікар рекомендував мені постільний режим. Неможливо описати, як сильно я засмутився.

Мій друг, дізнавшись, що мені не вдасться побувати на прем’єрі, віддав наші квитки однокласникам. А сам, прихопивши з собою солодощів і фруктів, прийшов в день прем’єри до мене. Мені було ніяково, що через мене й він не потрапив на довгоочікувану прем’єру, але я розумів, що на його місці вчинив би так само.

З того випадку минув рік, але я й досі пам’ятаю вчинок друга. Я радий, що дружу з ним і зроблю все, щоб наша дружба тривала завжди.

Дивіться також:

Твір на тему «Дружба»

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір на тему «Старий друг краще нових двох»

Твір на тему «Чи легко бути другом?»

Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Розповідь про справжнього друга

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>