Твір на тему «Забруднення навколишнього середовища»

Проблеми забруднення довкілля

Забруднення навколишнього середовища

Зараз постійно говорять про забруднення навколишнього середовища. Добре, що є такі організації, які привертають нашу увагу на проблеми настання екологічної катастрофи. Кожен з нас повинен замислитися над цим питанням і зробити хоча б невеликий власний внесок у його вирішення. Наприклад, посадити дерева та квіти, щоб поліпшити стан повітря. А також не допускати забруднення водойм і лісу, прибираючи за собою сміття після відпочинку.

У століття комп’ютеризації та інформаційних технологій ми створюємо для себе все, щоб полегшити та вдосконалити працю, дізнатися про незвідані таємниці природи. Але деякі винаходи, що корисні у праці, забруднюють навколишнє середовище.

Підкорюючи космос, ми провокуємо руйнування озонового шару, який захищає нашу планету від надмірного впливу ультрафіолетового опромінення. Все це викликає канцерогенний ефект, люди починають частіше хворіти різними небезпечними захворюваннями.

Дуже важливою умовою для здоров’я людей вважається чисте повітря. Але зараз воно всюди забруднене. Особливо в містах, де розташовані заводи, фабрики, атомні електростанції, багато транспорту. Вони скидають в атмосферу продукти згоряння — парникові гази. Змішуючись з повітрям, вони забруднюють його. Не проводячи достатньої фільтрації, ці ж підприємства часто зливають у водойми та річки рідкі хімічні відходи.

А які харчові продукти ми найчастіше їмо? Вирощені на пестицидах і гербіцидах, а м’ясо — з високим вмістом антибіотиків, гормонів та інших шкідливих добавок. Звичайно, найкраще вживати фрукти й овочі, вирощені на власній дачній ділянці, якщо вона розташована подалі від автошляхів, а м’ясо — на власній фермі. Але мало хто має можливість харчуватися екологічно чистою їжею…

Слід також зазначити, що в містах люди масово піддаються шумовому та світловому забрудненню. Шум виходить від фабрик, заводів, автомобілів. Часом ми включаємо гучну музику, не думаючи про інших. Наслідками шуму стають різні порушення нервової системи. Надмірна освітленість вулиць не дозволяє милуватися зоряним небом і призводить до порушень сну, що також загрожує негативними наслідками для здоров’я. Штучне світло вводить в оману багатьох тварин, порушуючи звичний життєвий ритм.

Чомусь люди забувають про взаємозв’язок з природою, не враховують, що повністю залежать від навколишнього середовища. Кожен повинен знати про наслідки, які на нас чекатимуть, якщо ми продовжимо забруднювати природу. Тож прийшов час замислитися над цим та почати діяти.

Подібні твори:

Твір на тему «Екологія і людина»

Твір на тему «Охорона природи»

Твір на тему «Збережемо природу рідного краю!»

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Твір «Як я допомагаю природі?»

Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

Твір на тему «Природа — наш дім»

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>