Казка про осінь на українській мові, 2-3 клас

Якщо ви отримали завдання скласти невеличку казку про осінь, як це передбачено програмою 2 класу з природознавства шкіл з українською мовою навчання, подивіться нижченаведений текст — оповідання про казкових лісових звірів восени.

Казка про осіньЇжачкові запаси на зиму

Прийшла осінь. Поспіли дари природи: на деревах дозріли фрукти, на городах — овочі. Дні стали короткими й холодними. Листя на деревах пожовкло й почало опадати.

«Час готуватися до зими», – вирішив маленький Їжачок. Неподалік росла дика яблуня, на якій було багато стиглих соковитих яблучок. А біля підніжжя яблуні після дощу виросли ароматні грибочки. Назбирав Їжачок фруктів і грибів, наносив у нору. Подумав: «Я зробив багато запасів, нам з мамою вистачить на всю зиму».

Побачила Їжачиха синочкові запаси, похвалила його, але сказала: «Нам, їжакам, запаси на зиму ні до чого, адже ми впадемо в зимову сплячку й спатимо до приходу весни. Давай краще поділимося їжею з тими, хто взимку не спить — з нашою сусідкою Білочкою».

Руденька Білочка дуже зраділа гостинцям.

Інші завдання:

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір-опис осені

Твір «Прийшла осінь»

Твір «Золота осінь»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Осінній ліс»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...