Твір на тему «Книга — наш друг і порадник»

Книга — друг і порадникЯким повинен бути друг? Підтримувати, ділити з нами почуття та емоції, давати мудрі поради, залишатися вірним. З цієї точки зору, книга — найсправжніший друг. Адже з самого дитинства книги супроводжують нас, наставляють на потрібний шлях, допомагають. Без них ми б не стали такими, якими є.

Починаючи з раннього дитинства, я дуже любила читати книжки. Навіть дитячі історії можуть багато чого навчити нас, адже в них часто закладений дуже глибокий сенс. Я досі пам’ятаю казки Олександра Пушкіна, кожна з яких несла якусь мораль. Вони вчили не скупитися, бути чесним і сміливим. У казках завжди перемагають добро та справедливість, а зло залишається з носом. Це допомагає дітям зрозуміти, як влаштоване життя, сформувати правильні життєві цінності.

Мені дуже яскраво запам’яталася книга «Денискові оповідання» Віктора Драгунського, особливо історія про те, як герой викинув з вікна манну кашу. Ця розповідь дуже смішна, але вона навчила мене ніколи не обманювати старших, показала, що й справді все таємне рано чи пізно стає явним.

Отже, історії, що описані в книгах, сприяли моєму вихованню. Вони підносили свої корисні уроки та робили мене краще.

На мою думку, якщо читати вдумливо й уважно, в кожній книзі можна знайти щось повчальне для себе. Саме тому її називають порадником людини, кращим вчителем. Попри те, що дії творів часто відбуваються в далекі часи, почуття та переживання героїв все одно близькі нам і зрозумілі. Ми вчимося дружити, як мушкетери, любити, як Ромео, та багато чому іншому. Коли ми в житті стикаємося з ситуаціями, схожими на ті, що були описані в книгах, то згадуємо сюжет і приймаємо правильне рішення.

Світ без книг був би не таким яскравим. Читання допомагає нам проживати інші життя, пізнавати нове, подорожувати. Книга — наш вірний друг, який, на відміну від людини, точно ніколи не зрадить.

Дивіться також:

Твір на тему «Книга — джерело знань»

Твір на тему «Роль книги в сучасному житті»

Твір «Книга в сучасному світі»

Твір на тему «Роль книги в еру комп’ютерних технологій»

Твір «Роль книги в житті людини»

Твір з української мови на тему «Книга в моєму житті»

Твір про книгу на тему «Книга в моїй родині»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...