Лист вчителю від учня 5 класу, зразок на українській мові

Вміння писати листи — дуже корисний навик в повсякденному житті. Така необхідність часто виникає на роботі або в особистих відносинах. Ось чому навчитися цій справі потрібно ще в школі.

Якщо ви отримали завдання написати лист до вчительки, скористуйтеся нижченаведеним прикладом, де подано нейтральний за змістом текст.

Перш за все, якщо ви плануєте відправляти лист звичайною поштою («Укрпоштою»), вам необхідно правильно оформити конверт. Подивіться на зразок підписання конверта:


Відправник

П’яточкін Петро Васильович
вул. Івана Франка, буд. 1, кв. 2
м. Львів
79000
Україна

Отримувач

Іваненко Жанна Вікторівна
вул. Зелена, буд. 2, кв. 1
м. Львів
79000
Україна


Після того як конверт підписаний, приступаємо до написання листа.

Шановна Жанно Вікторівно!

Пише Вам учень 5-Б класу Петрик П’яточкін. Коли моя мати дізналася, що саме Ви викладаєте нашому класу українську мову, то дуже зраділа. Вона теж була Вашою ученицею у моєму віці і з великою теплотою згадує ті часи. Мені теж подобається вчитися у Вас грамотному письму, адже я хочу досконало вивчити українську мову. Я впевнений, що під Вашим пильним наглядом мені це вдасться.

Від імені учнів нашого класу хочу висловити Вам вдячність за те, що Ви не тільки доступно і зрозуміло викладаєте новий матеріал, але й завжди намагаєтеся різноманітно та цікаво проводити заняття. Саме тому ми, Ваші учні, з великим задоволенням відвідуємо Ваші уроки. Ми розуміємо, що нам дуже пощастило з учителем, адже Ви — вчитель від Бога.

Жанно Вікторівно, від себе особисто обіцяю слухатися Вас і радувати успіхами у вивченні української мови. Красно дякую за Ваш професіоналізм, багатий досвід, життєву мудрість, добре і справедливе ставлення до учнів. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, доброї вдачі, терпіння, гарного настрою, легкої та приємної вчительської праці.

До скорої зустрічі!

З повагою,

Петрик П’яточкін

4 квітня 2017 року

2 Комментария “Лист вчителю від учня 5 класу, зразок на українській мові

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>