Твір «Лист Діду Морозу»

Дід Мороз отримує листЛист Дідові Морозу від дитини

Здрастуй, Дідусь Мороз! Мене звуть Кирило, пишу тобі вперше. Пишу, бо мої однокласники в тебе не вірять, і я вирішив довести їм, що ти існуєш. Я вірю в дива та дуже люблю Новий рік.

Користуючись нагодою, хочу подякувати тобі за твою доброту, за чаклунство та за казку, яку ти даруєш дітям щороку. Ми всі з нетерпінням чекаємо цього свята, адже воно приносить у будинок радість, наповнює серце надією і трепетом. А ще в цей час в школі завжди канікули, ми гуляємо з друзями, веселимося, катаємося на санках і ковзанах. Іноді ми збираємося у дворі та будуємо снігову фортецю.

Перед святом вся сім’я збирається вдома, щоб прикрасити новорічну ялинку. Це дуже об’єднує. Тато завжди піднімає мене вгору, щоб я міг надіти на верхівку зірку. А потім ми разом розвішуємо різнокольорові лампочки.

У цей день мама готує багато смачних страв, все, що я люблю. Новий рік наповнений запахом хвої, мандаринів і бенгальських вогнів. Це абсолютно точно моє улюблене свято.

Я не знаю, чи можеш ти подарувати мені та моїм близьким здоров’я, щастя і гармонію, тому попрошу в тебе собаку. Я давно мрію про хаскі. Ці дивовижні собаки підкорили моє серце, вони неймовірно красиві та розумні. Я розумію, що домашній вихованець, особливо такий — це велика відповідальність. Йому потрібні догляд і увага. Обіцяю зробити все, що буде потрібно собаці, щоб він почувався щасливим.

Якщо тобі не складно, принеси, будь ласка, для моєї молодшої сестрички ляльку, нехай вона зрадіє. Ми іноді з нею сваримося, але я все одно її люблю і намагаюся за нею доглядати.

Ще, Дідусь Мороз, мені б хотілося зробити для тебе щось приємне. Тому я залишу під ялинкою смачні цукерки та домашнє печиво — це тобі. Я бажаю тобі веселого Нового року, спасибі за все, Кирило.

Дивіться також:

Твір про Діда Мороза

Твори та розповіді про Новий рік

Моє улюблене свято — Новий рік. Твір, текст-розповідь

Твір «Новорічне диво»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>