Твір на тему «Людина — частина природи»

Ми з природою єдині

Людина — частина природи

Людина завжди знаходилася в гармонії з природою, однак з приходом у наше життя сучасних технологій ми почали забувати про своє справжнє призначення. Технічний прогрес стрімко розвивається, ми відгородилися від природного середовища бетоном і намагаємося створити комфортний для нас клімат за допомогою кондиціонерів. Але, піклуючись про себе, не слід забувати про довкілля — живу природу.

Сучасний навколишній світ істотно відрізняється від життя людини минулих століть. Міста нагадують ліс з бетону та заліза, хоча ще в минулому столітті люди намагалися перебувати в тісній взаємодії з живою природою, оточити себе зеленню.

Сьогодні життя людей наповнене багатьма речами, що здаються нам необхідними та корисними. Ми вже не уявляємо своє існування без автомобілів, комп’ютерів, мобільних телефонів та іншої електронної техніки. Всюди асфальтовані дороги, металеві споруди, бетонні будівлі. Важко повірити, що серед усіх цих сучасних благ немає місця для природи, частиною якої ми є.

Людство повинно розуміти, що всі ми є складовою величезного живого світу на планеті. Наші далекі предки щодня спілкувалися з живою природою, жили в будинках, побудованих виключно з природних матеріалів. А що ж відбувається з нами? Ми свідомо ізолюємо себе від живої природи, що негативно позначається на нашому психологічному стані та здоров’ї.

На жаль, не кожна сучасна людина має можливість насолодитися приголомшливим і цікавим світом тварин і рослин. Найчастіше ми просто не звертаємо уваги, як нас тягне до природи. Ми з нетерпінням чекаємо травневих свят, щоб скоріше вибратися з галасливого міста, в нас з’являється бажання прогулятися парком. Ті, кому дозволяє фінансове становище — намагаються придбати хоча б невеликий заміський будинок. Для людини є природним прагнення до справжнього життя, а не до штучного існування.

Безумовно, сучасність вимагає від нас брати на себе певні зобов’язання, а іноді навіть йти проти самих себе. При цьому ми починаємо забувати про звичайні радощі. Але це не означає, що людина повинна повністю занурюватися в роботу та обмежувати себе в спілкуванні з живою природою.

Подивіться на світ з іншого боку, прогуляйтеся по квітучому весняному парку, вирушайте всією сім’єю на природу або просто посидьте біля моря. Пам’ятайте, що навіть звичайну відпустку можна провести не в комфортабельних готелях, а в єднанні з природою.

З кожним роком на Землі залишається дедалі менше незайманих місць, і ми вже практично не звертаємо уваги на знищення навколишньої природи. Подумайте, пройде ще зовсім небагато часу, і наші діти будуть дивитися на зелені дерева в місті, як на щось незвичайне та рідкісне. Поки ще є можливість, постарайтеся показати й пояснити їм, що насправді є цінністю для людства.

Подібні твори:

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Збережемо природу рідного краю!»

Твір на тему «Зв’язок людини з природою»

Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

Твір на тему «Взаємини людини та природи»

Твір на тему «Забруднення навколишнього середовища»

Твір на тему «Охорона природи»

Твір на тему «Природа — наш дім»

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Твір на тему «Екологія і людина»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>