Твір «Моя майбутня професія — військовий»

Професія військовий1. Майбутня професія — військовослужбовець

У майбутньому я обрав для себе професію військового. Чому саме цю? Відповідь проста: я дуже люблю свою Батьківщину й розумію, що її треба захищати. Ця професія дуже актуальна зараз, адже в країні триває антитерористична операція.

Дуже важко визначити, коли ж з’явилися перші військовослужбовці. Якщо подивитися в історію, то військовими можна вважати й вождів племен, які захищали свою територію і народ, і лицарів, які служили на варті держави.

В період Великої Вітчизняної Війни мільйони людей вставали на захист Батьківщини, не тільки чоловіки, але й жінки. Почуття обов’язку перед країною вело цих людей на смерть. Практично в кожній родині був військовий, який з гордістю вирушав на війну. Мій прадід теж був військовим. Вечорами він часто любив розповідати про той скрутний період життя, коли він брав участь у бойових діях. Дідусь діставав свої медалі й тихо плакав, а коли одягав свій кітель на дев’яте травня, я їм пишався. І лише подорослішавши, я зрозумів, який біль він відчував насправді.

Бути військовослужбовцям не так вже й легко. Добре, якщо в світі панує мир, але якщо виникає будь-якої конфлікт, військовій людині доводиться брати в руки зброю і вбивати ворога. Психологічно не кожна людина готова до цього. Я не вважаю себе жорсткою людиною, тому, напевно, мені теж доведеться перемогти себе.

При погляді на чоловіка у військовій формі та з бойовими нагородами завжди відчуваєш захват, гордість, що в нашій країні є справжні захисники Вітчизни. Адже не кожен може витримати такий шалений темп життя, віддавши свої кращі роки військовій службі. І не багато дівчат, які готові ділити свого хлопця з армією. Вони розуміють, що на них чекають вічні роз’їзди, гуртожитки, полігони. При цьому рідні й близькі знаходяться за сотні кілометрів, а друзі розосереджені по всій країні. На мою думку, якщо любиш людину, то готовий на все. Однак, наскільки я можу судити за прикладами знайомих, сучасні дівчата не горять бажанням віддано чекати на чоловіка з полів і відряджень, радіти новим досягненням у службі. Звичайно, мене це засмучує…

Професія військового — безкорислива професія. Цим відважним людям завжди були притаманні такі риси, як дисциплінованість, відданість, вірність своєму обов’язку й присязі, а також патріотизм, тобто любов до Батьківщини. Вони повинні в будь-який момент стати на захист свого народу та країни.

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції в Україні військовослужбовцям часто доводиться ризикувати своїм здоров’ям, а іноді й життям. У своїх діях вони залежать від керівництва й повинні беззастережно виконувати будь-який наказ командувача.

Професія військовослужбовця дуже почесна й важлива. Вона шанована, потрібна, а головне, героїчна. Мені дуже подобається ця професія і саме тому я її обрав.

2. Твір на тему «Чому я поважаю професію військового?»

Залишилося зовсім небагато часу до того моменту, коли я отримаю атестат про повну загальну середню освіту. Прийшла пора визначатися з майбутньою професією. Я вирішив не відмовлятися від своєї давньої дитячої мрії та стати військовим.

Чому я зупинив свій вибір саме на професії військового? По-перше, я розумію, що Вітчизну треба захищати. Хто це робитиме, як не я?! По-друге, ця професія завжди популярна, навіть у мирний час, адже небезпека настання повномасштабної війни зберігається завжди. Але в останні роки вона особливо актуальна. Є висока ймовірність того, що антитерористична операція, що триває на сході країни, переросте у бойові дії по всій території держави.

Крім того, у всьому світі спостерігається нестабільна політична ситуація. Деякі країни нарощують ядерний потенціал і збільшують закупівлю зброї, в окремих регіонах тліють збройні конфлікти. Всі ці проблеми повинен хтось вирішувати, причому робити це слід різними методами, комплексно. Отже, без знання військової справи та професійних кадрів у цій сфері не обійтися.

Себе я вважаю підхожою кандидатурою для виконання такої високої місії. Я дисциплінований, фізично й психічно здоровий, володію організаторськими здібностями. Вірю, що мої особисті риси, схильності й здібності в повній мірі відповідають обраній професійній діяльності.

Носити мундир неважко, а ось бути військовим за покликанням — справа не з легких. Така людина повинна бути доброю і чесною, справедливою і сильною духом. Життя військового повне стресів та емоційних потрясінь. Адже ситуації, в яких вони опиняються, бувають різними, і їм, як і всім людям у світі, нелегко бачити горе й страждання інших. А уявіть собі, що відбувається в душі того, хто бачив смерть? Чия б вона не була: товариша, колеги або звичайної людини. Тут навіть невразливій людині зі стійкою психікою стане важко, а військовий, крім усього іншого, відчуватиме власну провину за те, що не запобіг втрати.

Бути військовим — значить мужньо терпіти різні проблеми, життєві негаразди. Хтось залишає вдома батьків, хтось — кохану дівчину або дружину з дітьми. Вони не можуть не підкоритися наказу чи не послухатися командира, адже для них служити своїй країні — найвищий обов’язок.

Справжній військовий повинен бути патріотом своєї країни. У деяких ситуаціях це може бути нелегко, адже часом постає питання вибору: виконати обов’язок перед Батьківщиною або відсторонитися і рятувати себе та свою сім’ю. На мою думку, якщо людина обрала таку професію, то для неї обов’язок перед державою має бути на першому місці. Можна вважати, що військовослужбовець — це покликання, адже чесноти для цієї роботи потрібно мати в крові.

Військовослужбовець — це людина, яка має честь. Не тільки гідність, а саме честь. Це те, що змушує її виконувати обов’язки, зразково поводитися і гордо нести звання захисника своєї країни.

Моя майбутня професія — одна з найважливіших у світі. Професія шановна, героїчна. Ці люди стоять на сторожі миру та спокою. Разом з витривалістю і незламністю вони несуть в своєму серці добро, патріотизм та доблесть, що змушує всіх ставитися до них з повагою.

Професія військового — це вибір справжніх чоловіків, вірних синів своєї Вітчизни. На їх сильних плечах лежить величезна відповідальність, яку не можна порівняти з відповідальністю будь-якої іншої професії. За їх широкими спинами — рідна країна, мир в якій вони постійно бережуть. Військові завжди готові прийняти перший удар ворога на себе.

Я буду намагатися зробити все від мене залежне, щоб отримати професію військового. Буду рівнятися на цих гідних людей!

Дивіться також:

Твір на тему «Вибір професії»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Моя майбутня професія — будівельник»

Твір «Моя майбутня професія — суднобудівник»

Твір «Моя майбутня професія — водій»

Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

Твір на тему «Моя майбутня професія — вчитель»

Твір «Ким бути?»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>