Твір «Моя майбутня професія — програміст»

Професія програміст — мій вибір

Моя майбутня професія — програміст

Мені тринадцять років і я вже визначився з майбутньою професією. Коли виросту, стану успішним програмістом. Я відчуваю, що це моє покликання — поклик моєї душі. Чому я хочу стати саме програмістом, а не, скажімо, лікарем або архітектором? Та тому, що я вже почав вчити програмування, причому роблю це з великим задоволенням. Це те заняття, на яке я готовий витрачати весь свій вільний час.

У будні дні, повертаючись зі школи, я прагну швидше зробити домашнє завдання, щоб скоріше сісти за комп’ютер. Мені цікаво писати код, а потім бачити результат своїх зусиль. Я вивчаю мову програмування JavaScript, мені подобається робота з Canvas. Це такий програмний елемент, який можна використовувати для малювання графіки й створення анімації. Щоб полегшити завдання програміста, розроблений спеціальний фреймворк. Він являє собою програмну платформу, за допомогою якої можна створити інтерактивний фон веб-сторінки. В цілому, JavaScript — перспективна мова програмування, яка є дуже зручною для початківців.

Ідеєю вчити програмування надихнув мене тато, за що я йому дуже вдячний. Уже в три роки у мене з’явився персональний комп’ютер. Але тоді я тільки дивився мультфільми та грав у примітивні ігри. До десяти років я вже вважав себе впевненим користувачем комп’ютера, оскільки освоїв основні офісні програми, в тому числі відомий графічний редактор та його безкоштовний аналог. Тоді тато порадив завантажити в Інтернеті підручник з програмування і почати по ньому займатися. Щоб упевнитися в тому, що пройдений матеріал успішно засвоєний, після закінчення кожного розділу підручника я проходжу тест. Результат тесту показує реальний показник придбаних навичок. Чим ближче до ста відсоткам, тим рівень знань вище. Якщо з першої спроби не вдається досягти максимуму, можна проходити тест повторно.

В даний час на ринку праці спостерігається підвищений попит на програмістів. У той же час професійних фахівців IT-сфери явно недостатньо. Оскільки попит на програмістів значно перевищує пропозицію, роботодавці пропонують їм високі конкурентні заробітні плати. І така ж тенденція простежується в усіх країнах світу. Висококваліфіковані програмісти дуже цінуються, всі вони по праву вважаються успішними людьми.

Крім того, в роботі програміста мене приваблює можливість працювати віддалено — не відвідувати офіс роботодавця і не витрачати особистий час на проїзд в транспорті. Адже час — це гроші, тобто обмежений ресурс, який необхідно витрачати економно і з користю. Саме з цієї причини я майже перестав грати в комп’ютерні ігри: шкода витраченого марно часу. Цікавлюся лише новими іграми, та й то з точки зору освоєння майбутньої професії. Адже щоб створювати гри самому, треба бути в курсі всіх останніх тенденцій ринку індустрії комп’ютерних ігор.

Вже через кілька років я планую створити власну комп’ютерну гру. З цією метою вже купив доменне ім’я сайту. Сподіваюся, в перспективі ця ідея буде реалізована, і мій ігровий сайт стане популярним.

У більш віддаленому майбутньому мрію створити програмний продукт, аналогів якому не існує. Дуже хотілося б стати новатором у сфері інноваційних технологій і створення комп’ютерних програмно-технічних засобів. А поки продовжую старанно вчитися. Хоча я і визначився з пріоритетними, тобто потрібними мені в майбутньому, предметами, не можна нехтувати й іншими дисциплінами. Адже спочатку мені треба буде закінчити школу, а вже потім — університет.

Для оволодіння професією програміста потрібно добре знання англійської мови. Саме тому я перестав ходити на курси, вважаючи за краще освоювати англійську вдома. Самостійне вивчення дозволяє займатися в інтенсивному режимі, що дозволяє швидше й ефективніше запам’ятовувати новий матеріал. Сподіваюся, до часу закінчення школи ступінь знання мною англійської мови досягне рівня вільного володіння, і я зможу на ньому побіжно висловлюватися на будь-яку тему.

Вільний від занять час я приділяю спорту. Раніше відвідував секцію боксу в спортивній школі, тепер тренуюся вдома. В здоровому тілі здоровий дух. Цей крилатий вислів відбиває незаперечну істину: зберігаючи тіло здоровим, людина зберігає й своє душевне здоров’я. Тому, незалежно від обраної професії, треба не лінуватися виконувати фізичні вправи.

Ми живемо в еру інформаційних технологій. У майбутньому роль Інтернету в нашому житті буде тільки зростати, наближаючи нас до створення віртуальної реальності. Це черговий еволюційний ступінь розвитку людства, яка зовсім скоро змінить світ до невпізнання. Тому вивчення програмування сьогодні — це можливість йти в ногу з часом завтра.

Сподіваюся, я обрав гарну професію, на яку завжди буде великий попит. У ній мене приваблює можливість перебувати на гребені сучасних цифрових технологій, а також необхідність мислити нестандартним способом.

Без сумніву, програміст — професія майбутнього. Я докладу всіх зусиль, щоб її придбати.

Подібні твори:

Твір «Ким бути?»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Моя майбутня професія — економіст»

Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

Твір на тему «Моя майбутня професія — вчитель»

Твір «Моя майбутня професія — суднобудівник»

Твір «Моя майбутня професія — будівельник»

Твір «Моя майбутня професія — військовий»

Твір «Моя майбутня професія — водій»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...