Твір на тему «Материнська любов»

Материнська любов — найсвятіша

Материнська любов

Материнська любов часто є основною темою літературних творів, адже це почуття є одним з найсильніших і багатогранних. Літераторами описується як сліпа материнська любов, яка не знає логіки та існує незалежно від обставин, так і любов аристократки, що межує з холодністю. Дуже часто в останньому випадку героїня не знає, як передати дитині свою любов, однак це почуття так чи інакше цвіте в її серце з кожним днем.

Одним з найсильніших, на мій погляд, творів, є повість Володимира Короленка «Сліпий музикант». Мати Петруся усіма силами намагається захистити свого сина від небезпеки, створити йому штучні умови добробуту та максимальний комфорт. Жінка боїться, що реальність травмує її улюбленого сина, проте пізніше вона все ж зуміла набратися сміливості, для того щоб відпустити дитину в реальний світ, який допоможе їй зміцніти, набратися досвіду, прозріти душею та знайти свій життєвий шлях.

Таке глибоке й світле почуття, як материнська любов, не може залишити байдужим жодного поета чи письменника. Такі твори вселяють повагу та почуття обов’язку до своїх матерів, які люблять нас тільки за те, що ми є, не вимагаючи віддачі.

Мама створена з добра й любові, терпіння та великої мудрості. ЇЇ золоті руки можуть виконати будь-яку роботу. Їй любов жертовна, адже заради своєї дитини вона здатна на все, навіть віддати життя. Ось чому кажуть, що материнська любов — найсвятіша.

Подібні твори:

Твір на тему «Любов до матері»

Твори на тему «Моя мама — найкраща»

Твір-опис зовнішності мами на тему «Портрет моєї матусі»

Лист до матері

Твір про слово «мама»

Твір на тему «День народження моєї мами»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...