Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Моя найкраща подруга — ОленаМоя справжня подруга

Мою найкращу подругу звуть Олена. Ми знайомі з нею дуже давно, ще з дитячого садка. Нам дуже легко спілкуватися. Ми живемо в одному будинку і навіть квартири у нас на одному поверсі. Ми з Оленкою часто проводимо час разом, робимо уроки або в щось граємо. Наші сім’ї теж дружать, тому всі свята ми відзначаємо разом.

Опис зовнішності подруги

Олена дуже красива та приємна дівчинка. У неї русяве, довге, доглянуте волосся. Оленка полюбляє розпускати його або частину волосся збирати шпилькою на потилиці. Мати в Олени перукар, тому на всіх святах моя подруга виглядає чарівно.

Очі в Оленки блакитні, з однією маленькою особливістю. На лівому оці в неї є невелика, але помітна коричнева плямочка. Ця особливість передалася Оленці у спадок від діда. Брови густі й підкреслюють її красиві очі, що обрамлені розкішними густими віями. Обличчя кругле й всипане ледве помітними веснянками. На обличчі завжди красується легкий рум’янець. Ніс невеликий і трішки кирпатий догори.

Олена середнього зросту й худенька. В неї дуже гармонійна статура. Одягається моя подруга зі смаком. Всі речі поєднуються між собою за кольорами. Вона дуже стильна та охайна.

Характер моєї подруги

Характер в Олени поступливий. Вона дуже добра й ніжна дівчинка, легка та приємна в спілкуванні.

Моя подруга дуже добра й співчутлива. Одного разу ми з нею йшли зі школи й побачили бабусю, яка не могла сама перейти дорогу. Олена не розгубилася, відразу ж підбігла до бабусі й запропонувала свою допомогу. Старенька не відмовилася, і Оленка спритно перевела її через дорогу.

Моя найкраща подруга дуже доброзичлива. У неї багато друзів. Вона добре навчається в школі та є лідером в нашому класі. До її думки всі прислухаються і ставляться з повагою.

Як каже Оленчина мама: «Оленка — наш подарунок від Бога». І правда. Я ніколи ще не зустрічала таку відкриту й чуйну людину, як моя найкраща подруга. Одного разу вона заступилася за маленьку дівчинку, яку ображали якісь хлопці у дворі. Навіть не побоялась, що й самій може дістатися.

У Оленки багато захоплень. Але найулюбленіше хобі, як каже моя подруга, — це спів. Олена дуже гарно співає та займається в музичній школі. Вона виступає на концертах і бере участь в різних конкурсах. Я завжди вболіваю за неї та щиро радію її перемогам. Коли в нашій школі проходив конкурс на кращого соліста серед усіх шкіл міста, Олена зайняла перше місце.

Я дуже рада, що у мене є така подруга. Я пишаюся нею і хочу, щоб ми завжди дружили та ніколи не сварилися.

Розповідь про мою улюблену подругу

Людина немислима поза суспільством. Соціальні задатки здатні розвиватися тільки у взаємодії з оточенням. День у день ми знайомимося, спілкуємося з різними людьми, але лише одиниці можуть стати нашими друзями. З дитинства дитина вибирає однодумців, хоча іноді ними стають абсолютно протилежні за характером і темпераментом особистості. Такою є моя найкраща подруга — Наталка.

Ми знайомі з першого класу. Я легко знаходжу спільну мову з будь-якою людиною, Наталка ж скритна, мовчазна. Їй важко спілкуватися з малознайомими людьми або заводити нові знайомства. Саме за це я ціную свою подругу. Їй можна довірити будь-яку таємницю, ділитися з нею найпотаємнішими думками. З самого початку нашого спілкування я зрозуміла, що у мене з’явилася справжня подруга. Вона завжди підтримує мене, навіть якщо я не права. Мені здається, саме в цьому і полягає справжня дружба. Я відповідаю їй тим же.

Дуже часто нас запитують: «Що може зблизити таких різних людей?». Ми говоримо, що гармонійно доповнюємо одна одну, стаючи єдиним цілим. І це дійсно так. Я часто веселю свою подругу, вона ж здатна швидко заспокоїти мене в хвилини емоційних поривів.

У нас багато спільних інтересів, ми разом робимо уроки. Наталка готує російську мову та літературу, а я обожнюю математику. Ми роз’яснюємо одна одній незрозумілі теми, завдяки чому виконуємо домашнє завдання тільки на високі оцінки. Навіть учителям подобається, що ми дружимо.

Разом ми ходимо на малювання. Хоча у мене виходить не так добре, як у подруги, я не засмучуюсь. Для мене важливо спільне проведення часу. З дитинства батьки віддали мене в секцію волейболу. Моя подруга часто приходить до мене на змагання. Мені стає легше грати, коли я відчуваю її підтримку.

Наші батьки теж спілкуються, і у вихідні відпускають нас одна до одної ночувати. Тоді ми читаємо книги, малюємо та вигадуємо незвичайні історії. Ми навіть дали назву нашій грі — «Фантазери». Одна людина вигадує початок оповідання, інша — продовження. Потрібно зупинитися на найцікавішому моменті, щоб співрозмовник міг додумати сюжет.

Я дуже рада, що в моєму житті є справжня подруга. Навіть якщо ми сваримося, то швидко миримося, адже неможливо довго злитися на близьку людину. Я сподіваюся, що наша дружба триватиме все життя, і коли ми станемо дорослими, то теж матимемо багато спільних інтересів.

Дивіться також:

Твір на тему «Якою має бути справжня подруга?»

Твір на тему «Дружба»

Твори на тему «Справжня дружба»

Розповідь про справжнього друга

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>