Твір на тему «Моя сім’я»

Моя сім'яТекст 1. Опис моєї сім’ї

Моя сім’я складається з шести чоловік. Вона охоплює маму, тата, мого брата, дідуся, бабусю і мене. Ми живемо в Одесі, на березі Чорного моря.

Главою нашої сім’ї є тато. Він повної статури, середнього зросту. Його звуть Олексій. У нього зелені очі й коротке темно-каштанове волосся. Батькові сорок п’ять років. Він працює програмістом в міжнародній компанії. Я теж хочу стати програмістом у майбутньому. Щоб наблизити мене до цієї мети, тато допомагає мені освоїти ази написання коду. Крім того, він вільно володіє англійською і завжди допомагає мені виконувати домашню роботу з англійської мови. Мій батько — найрозумніший в нашій родині. Я хочу бути на нього схожим.

Моя мама красива й струнка. Її звуть Ліна. У неї довге каштанове волосся та сірі очі. За професією вона є економістом, але зараз домогосподарка. Вона захоплюється фітнесом і читанням. Крім того, чудово грає на фортепіано. Мамі тридцять сім років, вона на вісім років молодша за тата. Моя мама — дуже добра й терпляча. Вона завжди цікавиться моїми справами в школі, ходить на батьківські збори. Мама стежить за моєю успішністю у навчанні, перевіряє уроки й пояснює не зрозумілий мені шкільний матеріал.

Мій дідусь високого зросту. Його звуть Іван. У нього довге волосся, чорна борода з сивиною, сірі вуса та великий ніс. Дідусеві сімдесят років. Він поет та є членом Спілки письменників нашої країни. Крім того, займається бізнесом. Дідусь — дуже шанована людина в нашому місті. Його вірші ми навіть проходили в школі, коли вивчали поетів рідного краю. Дідусь любить їздити на дачу. Там він працює в саду та на городі. Влітку й восени у нас завжди багато овочів і фруктів.

Найстаршою в нашій родині є бабуся. Її звуть Емілія. Їй сімдесят два роки, але виглядає вона набагато молодше. Моя бабуся готує їжу в нашій родині та допомагає мамі вести домашнє господарство. Наприклад, вона робить на зиму заготовлення овочів і фруктів, які вирощує на дачі дідусь. Моя бабуся дуже турботлива й мудра. Батьки завжди прислухаються до її порад. У бабусі є хобі — рукоділля. Вона вишиває хрестиком картини й в’яже спицями теплі речі. Ще бабуся любить дивитися телевізор і завжди цікавиться політичними новинами.

В мене також є братик. Він дуже схожий на мене. Його звуть Назар. У нас з братом коротке каштанове волосся й зелені очі. Але Назарчик молодший за мене, йому шість років. У Назара дуже довгі, густі й темні вії. Він дуже веселий і спритний. Я проводжу більшу частину свого вільного від школи часу з ним. Попри чотирирічну різницю у віці, Назар — мій найкращий друг. Нам подобається разом дивитися по телевізору мультфільми, грати в комп’ютерні ігри. Ще я навчив брата грати в шахи. Назар вже ходить в школу. Він вчиться в першому класі, а я — в п’ятому. Ми з братом вчимося на відмінно. Назар дуже кмітливий та допитливий для свого віку. Наприклад, він ставить питання типу «Яка найбільша зірка в космосі?» Я питаю тата чи шукаю відповідь в Інтернеті та повідомляю своєму братику.

Я дуже люблю свою сім’ю. Мені подобається, коли ми всі разом збираємося за загальним столом. Так буває у вихідні та свята. Я впевнений, що моя сім’я — найкраща в світі.

Текст 2. Моя сім’я — найкраща у світі

У житті людини багато різних цінностей. Однак найбільшим скарбом є, звичайно, сім’я.

Сім’я — це ті люди, які пов’язані між собою любов’ю та спільною долею. Вони можуть жити в одному будинку або окремо, але думками вони часто разом. Вони завжди розуміють і підтримують один одного.

Моя сім’я — це мама, тато, бабуся і ми з братом. Ми всі живемо в одній квартирі, але майже ніколи не сваримося. Тільки іноді я сварюся з братом, бо він маленький і постійно псує мої речі, не розуміючи, як з ними правильно поводитися.

Мама й тато п’ять днів на тиждень працюють, я вчуся у школі, а бабуля з моїм братиком сидять вдома. Проте вихідні ми проводимо разом. Заздалегідь ми вирішуємо, як проведемо час, чим займемося. Зазвичай один день ми віддаємо загальним домашнім справам, а потім вирушаємо на велику прогулянку. Ми йдемо в ліс або парк, взимку катаємося на лижах чи ковзанах, а влітку купаємося або засмагаємо, а іноді їздимо по ягоди та гриби. На другий день ми намагаємося вибратися в музей, в театр, на виставу або ще в якесь цікаве місце. Іноді ми кудись їдемо на цілий день або навіть на два, в інше місто або в монастир.

Ще членами нашої сім’ї є бабуся і дідусь, які живуть в Петербурзі. Ми не дуже часто зустрічаємося, лише кілька разів на рік, але часто телефонуємо один одному й пишемо листи електронною поштою. Тому ми завжди в курсі всіх подій в житті бабусі й дідуся. Нещодавно вони купили веб-камеру, тому скоро ми зможемо спілкуватися також по скайпу. Це буде здорово, адже я дуже люблю своїх пітерських бабулю і дідуся та сильно за ними сумую.

Звичайно, у нас є сімейні традиції. В першу чергу, це свята, які ми намагаємося проводити всі разом. Ми їдемо в Пітер, або бабуся з дідусем приїжджають до нас, і ми вигадуємо щось цікавеньке. Наприклад, влаштовуємо пікнік або робимо якусь подорож.

Наша родина дуже дружня. Якщо ми коли-небудь і сваримося, то швидко миримося. Адже ми любимо один одного, та у нас багато спільних інтересів. Я певен, моя сім’я — найкраща у світі!

Текст 3. Образ життя моєї сім’ї

В моїй улюбленій сім’ї чотири людини: батьки, я та моя молодша сестричка. Також у нас є бабусі й дідусі, але вони живуть окремо від нас.

Сім’я у нас дуже дружна, ми ведемо дуже активний спосіб життя. Буває навіть таке, що ми їдемо на кілька тижнів кататися на гірських лижах, що мені дуже подобається. Мені здається, що у нас такий спосіб життя завдяки татові. Мама не дуже любить кататися на гірських лижах, але тато її вмовляє. Хоча ні, мама у нас теж дуже активна — щоранку вона готує нам сніданок, причому дуже смачний сніданок.

Оскільки мої батьки активні, то вони практично все вміють робити. Це просто чудово!

Я вважаю нас ідеальною сім’єю. Сподіваюся, що в майбутньому, коли ми з сестричкою виростемо, то станемо такими ж відмінними батьками!

Інші твори на цю тему:

Твір про сім’ю

Твір «Що таке сім’я?»

Твір «Ідеальна сім’я»

Твір «Моя майбутня сім’я»

Сім’я в житті людини

Твір про родину

Твір «Що таке родина?»

Твір на тему «Мій батько»

Твір-опис, розповідь про брата, 4-5-6 клас

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>