Твір на тему «Моя улюблена пора року»

Я люблю всі пори року!

Моя улюблена пора рокуЯ не знаю, яка в мене улюблена пора року. Мені складно вирішити, адже всі вони різні й неповторні.

Мало хто любить зиму через те, що в цей час року холодно, дні стають короткими, постійно йде сніг і хочеться якомога менше часу проводити на вулиці. Але зима — це період свят і подарунків, які ми проводимо в колі сім’ї. Це можливість пограти в сніжки або зліпити сніговика з друзями. Мені подобається спостерігати, як сніжинки повільно падають з неба. Але зима — не найкраща пора року для мене.

Весна — період, коли все розквітає. Це час ніжності та романтики. Приходять перші сонячні й теплі дні. Співають птахи, зеленіє трава. Навесні настрій у людей поліпшується, тому що наближається літо. І хоча весна не є моєю улюбленою порою року, але мені подобається, як поступово стає тепліше та розпускаються перші квіти.

Більшості людей подобається літо. Це час канікул для школярів і студентів. Дорослі теж беруть відпустку, щоб відпочити. Багато хто їдуть до моря або подорожують, відвідуючи нові міста та країни, досліджуючи світ. Але я не люблю літо. Мені не подобається спека, дратує безліч комах. Крім того, я сумую за друзями, які роз’їжджаються по селах.

Мабуть, більше всіх пір року мені подобається осінь. Якщо точніше, то золота осінь. Я люблю її за різнокольорове листя дерев. Прогулюючись парком чи лісом в жовтні, можна по-справжньому насолодитися красою різнобарвного листя, що падає на землю.

Восени починається новий навчальний рік — ще один маленький етап мого життя. Я зустрічаюся з однокласниками та друзями після довгої розлуки. Мені подобаються осінні дощі, коли можна дивитися, як по вікну стікають краплі та сидіти в затишній кімнаті.

Кожна пора року по-своєму особлива. Багато людей не помічають краси природи. Іноді варто на хвилину зупинитися, відволіктися від своїх справ і просто помилуватися нею. Я обожнюю природу та вважаю, що в неї немає поганої погоди. Тому я люблю будь-яку пору року — всі чотири.

Дивіться також:

Твір «Пори року»

Твір «Чому я люблю зиму?»

Твір на тему «Чому люди люблять зиму?»

Твір «Моя улюблена пора року — весна»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>