Твір «Мої осінні канікули»

Мої осінні канікули з мамоюТема: «Як я провів осінні канікули»

Одного разу я прийшов зі школи й мама сказала мені: «Збирайся, синку, ми їдемо на море». Для мене це був справжній сюрприз, я ніяк не очікував такого повороту. На мій здивований погляд мама відповіла: «Нам дісталися гарячі путівки в Туреччину. Тітка Олена поїхати не може і віддає їх нам за півціни».

У мене як раз наступили осінні канікули, тому зі школою проблем не виникло. Шкода, тільки тато не зміг відпроситися з роботи, тому ми поїхали з мамою вдвох.

Ця поїздка запам’яталася мені надовго. Я вперше летів у літаку й спостерігав землю з висоти. Мені здавалося, що буде дуже страшно, але нічого подібного. У літаку було дуже комфортно, показували мультики, я навіть на якийсь час заснув.

Коли літак приземлився, ми вийшли та мама сказала: «Ну, здрастуй, Туреччина!» До готелю нам ще довелося їхати близько години на автобусі. Дуже складно передати відчуття, які я відчував від різкої зміни нашої дощової осінньої погоди на тепле барвисте літо. Туреччина дуже красива, там багато квітів, море, пальми й жовтий пісок. Не впевнений, що я хотів би там жити, але їздити туди на відпочинок мені дуже сподобалося.

Ми оселилися в красивому готелі та два рази на день ходили на море, іноді купалися в басейні. Мені сподобалася турецька кухня і музика. Вечорами для туристів влаштовували свята, концерти й танці. Було дуже весело. В один із днів я запитав у мами: «Ну що, подобається тобі в Туреччині?» А вона відповіла: «Все добре, тільки тата не вистачає». І дійсно, ми за ним дуже нудьгували, хоч і кожен день спілкувалися по скайпу.

Тиждень пролетів дуже швидко. Відпочинок закінчився і ми повернулися додому, привізши з собою купу вражень і фотографій. Ця поїздка зарядила мене сонцем і енергією на цілий рік. Я дуже вдячний мамі за те, що вона взяла мене з собою. Можливо, колись мені знову вдасться побувати в цій прекрасній країні.

Вищенаведений текст-розповідь також підходить для написання твору на тему «Моя подорож до Туреччини».

Дивіться також:

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір «Прийшла осінь»

Твір «За що я люблю канікули?»

Твір-розповідь «Мої плани на літні канікули»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>