Міні-твори, тексти, речення про весну

У природі прийшла веснаПрийшла весна

Нарешті прийшла весна, з її неповторним ароматом життя! Все навколо оживає, оновлюється. У нові наряди одягаються і природа, і люди. Змінюються настрій, поведінка, все стає активнішим і більш рухливим. Зеленіють ліси, луки й сади. Килим різноманітних квітів вкриває землю. Буйство яскравих весняних фарб радує око й гріє душу. Дзвінкий спів птахів змушує серце співати разом з ними. Ласкаве сонечко зігріває все навколо, пестячи своїми променями кожен листочок, кожну квіточку, кожну травинку.
Весна — найпрекрасніша цариця, що вступає в свої володіння на правах господині. Вона знаменує собою зародження нового життя, яке дає початок всьому.

Прихід весни

Люблю весну, хоча це і не найтепліша пора року. Вона приходить, коли все втомлюється від холоду і відсутності яскравого сонечка. Дуже приємно дивитися, як природа оживає й розквітає, надягаючи свій найгарніший наряд. Пташки весело співають, травичка стає зеленою, все цвіте і пахне чудовими ніжними запахами. Хочеться насолоджуватися кожною миттю весни. І як її після цього не любити?! Адже вона приносить радість, промінчик світла в наші скуті холодом краї. Все перетворює, робить гарнішим, добрішим, щасливішим…

Природа, люди — все ніби прокидається від зимової сплячки. З’являється натхнення творити, любити, бажання приносити користь і робити добро. І шкода, що весна така коротка, адже їй можна захоплюватися століттями, і при цьому вона ніколи не набридне.

Любіть весну та будьте коханими!

Дивіться також:

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Твір «Початок весни»

Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-розповідь, текст про весняні квіти

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>