Твір-опис зимового лісу в художньому стилі

Опис зимового лісу

Коли приходить справжня зима й все навколо стає білим від снігу, природа виглядає надзвичайно гарно. Особливо мальовничий лісовий пейзаж. Ліс стає схожий на казковий сюжет — володіння самого господаря зими Діда Мороза та його помічниці Снігуроньки. Входиш до зимового лісу, а навкруги надзвичайна тиша. В околиці немає ані душі, схоже, що всі живі істоти покинули морозне царство в пошуках тепла. І тільки снігур, що злітає, обсипавши ванільний сніг з гілок горобини, перериває мовчання. Ступаєш по незайманому снігу й відчуваєш себе розбійником, який порушив спокій сонного царства-держави. Але це тільки здається. Якщо уважно придивитися, можна побачити на снігу крихітні сліди голодного зайченяти, що скакав тут у пошуках їжі. А ось і сам боягуз — злився своєю шубкою з заметом і спостерігає за незваним гостем. А там, вдалині, під деревом видніються сліди кабана, що порпався в коренях дубів, аби добути смачні жолуді. Рослини дрімають, набираються життєвих сил до нового родючого року, а тваринний світ не спить. Голодні звірі метушаться по сніжному покриву, щоб добути собі їжу, але не так просто відшукати щось їстівне в такий мороз.

Краса зимового лісу дивовижна, він здається якимось фантастичним. Високі темно-зелені смереки стоять, ніби суворі стражі, що охороняють спокій лісового світу. Здається, що дерева одягнули білі пухнасті шубки та стоять на своїх тонких чорних стовбурах. Сніг виблискує на сонці різними кольорами, наче мільйони самоцвітів. Крихітна річечка, що пролягає в середині лісу, вкрилася товстим шаром скляного льоду. Життя зимового лісу стихає, але не зупиняється.

Подібні твори:

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>