Опис лісу у художньому стилі

Ліс навесніПісля міської метушні, нескінченного виконання щоденних рутинних справ, так хочеться іноді зануритися в світ повного спокою й умиротворення. Тому, щоб відпочити від усіляких турбот і проблем, я люблю гуляти по лісі.

У лісі завжди панує особлива атмосфера. Тоненькі гілочки, що потріскують під ногами, скрипучі крони дерев, шишки, що падають зверху, дзвінке багатоголосся птахів, шурхіт вітру в траві — всі ці звуки немов співають тобі колискову й обволікають своїм затишним полотном. Звуки лісу — найкраща музика для моєї душі, яка втомилася від нескінченного гармидеру міста. А яке в лісі повітря! Воно ніби наповнює тебе всього до країв, і ти стаєш таким легким, мов пір’їнка. Здається, ще мить, і ти полетиш, немов сухий осінній лист, що зірваний сильним вітром.

Гуляючи лісом, ніколи не треба поспішати. Стільки всього можна дізнатися, якщо бути уважним! Досить навіть просто зупинитися, закрити очі, вдихнути на повні груди свіже повітря — і ти відчуєш себе частинкою цього маленького всесвіту. Немов ось-ось відкриється завіса, і ти дізнаєшся всі таємниці лісу, побачиш кожну ягідку й травинку, почуєш, як падає роса та як павук плете свою срібне мереживо.

Повертаючись до міста після такої прогулянки, я завжди відчуваю себе відпочилим, умиротвореним і повним внутрішньої енергії. Ліс ніколи не перестане бути для мене магічним місцем, здатним зрозуміти та надати життєвих сил.

Інші твори на цю тему:

Твір-опис лісу на тему «Ліс у різні пори року»

Твір «За що я люблю ліс?»

Дерева у лісі. Твір, текст-розповідь, есе

Твір «Осінній ліс»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...