Твір-розповідь «Останні теплі вересневі дні»

Останні теплі вересневі дні

Програмою з української мови 7 класу шкіл з українською мовою навчання передбачено придбання учнями навички складання текстів у художньому стилі на тему опису природи. Так, вправою 83 підручника від редакцією О. В. Заболотного запропоновано складення твору-розповіді (6-8 речень) на одну з тем (на вибір): «Останні теплі вересневі дні», «Щокою неба скочувались зорі». Розповідь треба вести про минулі події, але при цьому використовувати декілька дієслів у формі теперішнього часу з метою наближення минулих подій до читача. Нижче наведено приклад виконання вказаного завдання. Текст даного твору складається з 8 речень.

Ось і майже минув вересень. Вранці просинаюсь і думаю: «Вчора було тепліше». Йду до школи й бачу: на деяких деревах листя вже почало жовтіти та опадати. У небі активно тренуються перелітні птахи, готуючись відлетіти у вирій. Сонечко світить, але вже не так лагідно, як влітку. Легкий вітерець, немов граючи, ласкаво тріпає листя дерев. З кожним днем ​​дедалі очевидніше неминуче наближення холодів. Прощавай, вересень!

Подібні твори:

Міні-твір «Рання осінь». Текст-розповідь

Твір-мініатюра «Осінь»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>