Твір на тему «Осінь за вікном»

Осінь за вікном чарівну казку пише

Осінь за вікном чарівну казку пишеЯ дуже люблю осінь. Мені подобається спостерігати за чудовими перетвореннями природи. Все навколо буяє яскравими, жовтогарячими барвами. Не дарма осінь прозвали золотою.

У дощовиту погоду немає нічого приємнішого, ніж закутатися в теплий плед, зварити чашку какао та читати книгу або дивитися фільм, мигцем спостерігаючи краєм ока, як за вікном метушаться в поспіху ті, в кого в цей день невідкладні справи.

З часом листя опадає майже повністю, встелюючи землю багряним килимом. Дивовижне видовище! Я із захопленням спостерігаю, як осінь за вікном чарівну казку пише.

Осінь — найкраща пора року для неробства та чаювань справжніх домосідів. Цей період має свій прекрасний особливий шарм з ноткою смутку. Це час для роздумів і рукоділля.

Зазвичай в другій половині листопада я вже потихеньку починаю готуватися до Нового року, зокрема, обмірковую подарунки своїм близьким. Я дуже люблю все робити своїми руками та з душею. Наприклад, в’язаний шарф своєму дідусеві я почала робити ще в жовтні.

Осінь для мене — це казкова гарна пора, коли втілюються дива. Це час приємних спогадів і підготовки до новорічних свят.

Дивіться також:

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір «Прийшла осінь»

Твір «Золота осінь»

Твір «Барви осені»

Міні-твір «Рання осінь». Текст-розповідь

Твір на тему «Пізня осінь». Текст-розповідь

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>