Природа влітку — липень

Опис літньої природи

Природа у липні

Настає липень — середина літа. Він славиться частими грозами й зливами. Найчастіше вони короткочасні, а гаряче сонце за кілька хвилин висушує мокрі стежки та калюжки, що утворилися після дощу.

Цей місяць багатий ягодами. На початку встигає суниця, за нею чорниця, малина, смородина. Завдяки дощам трава стає високою й густою, що свідчить про наближення сінокосу. Косять сіно рано-вранці, сушать і складають у копиці.

Приємно в цей час слухати невпинне стрекотіння коників, які найчастіше провіщають сонячну погоду. В липні спекотний день змінюється теплою ніччю. Але вона дуже коротка. Тому не встигаєш заснути, як починається новий день.

На початку місяця зацвітає липа, тож додається робота для бджіл. У цей час необхідно збирати лікарські трави. В липні приємно купатися в річці, коли погода стоїть найспекотніша, а на небі світить сонце. Вода починає наче цвісти. Деякі ставки повністю вкриваються ряскою. А в середині водойми розквітають жовті латаття та білі лілії. Вони надзвичайно красиві!

Барвистими стають луки, вони вкриваються килимом різних кольорів. Серед них квітки ромашки, червона конюшина, звіробій. В середині місяця, після дощику, можна знайти гриби. На луках зустрічаються печериці та лугові опеньки, що ростуть колами. А в лісі з’являються маслюки, підберезники та підосичники.

На городах починають рости й дозрівати ранні овочі: огірки, томати. Тому треба займатися прополкою бур’янів. А в полі доводиться працювати під палючими променями сонця.

У липні пташенята підростають і вилітають зі своїх гнізд. Дикі й свійські тварини вчать своїх дитинчат полювати та знаходити їжу.

Липень — це місяць, коли всім благодатно від тепла, світла, яскравих лугових фарб, лісової прохолоди. Тим більше літо ще не закінчується, адже попереду серпень.

Подібні твори:

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір-роздум про літо

Твір на тему «Літній ранок»

Міні-твори на тему «Літо»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>