Твір «Прогулянка осіннім лісом»

Діти в осінньому лісі

Прогулянка до осіннього лісуВ одну з субот осені ми всім класом пішли до лісу на прогулянку. Видався теплий і сонячний день. Листя, що падало з дерев, повільно кружляло та встеляло землю строкатим килимом. Повітря було свіже й прохолодне.

Ліс не стояв у тиші, а був наповнений власними особливими звуками. Десь вдалині лунав спів зозулі, було чути стукіт дятла. Над деревами невпинно парили та щебетали пташки. Напевно, вони закінчували свої останні приготування до відльоту в теплі краї на зимівлю.

Лісові звірі теж готуються зустріти зиму. Ось їжачок несе щось до себе в нірку. Неподалік білка зістрибнула з гілки на гілку та миттю прошмигнула в свій будиночок на дереві. Це вона збирає та зносить у дупло горіхи та жолуді.

«Діти, ви чуєте цей шум?» – запитала класний керівник Ніна Петрівна. Нам стало дуже цікаво, і всі ми швидко побігли в бік, звідки пролунав звук.

Пройшовши трохи всередину лісу, ми побачили, що дзюрчить струмок. Вода в ньому була кришталева й чиста, а різнокольорове листя, що встигло впасти, пливло за течією потічка, наче іграшкові кораблики, яскраві та барвисті.

Кожен з нас набрався приємних вражень і залишився задоволений такою чудовою прогулянкою до осіннього лісу.

Дивіться подібні твори:

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір на тему «Подорож до осіннього лісу»

Твір «Осінній ліс»

Опис лісу у художньому стилі

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір на тему «Осінній пейзаж»

Твір «Барви осені»

Твір «Золота осінь»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>