Розповідь про осінь українською мовою

Цей текст буде корисний при написанні розповіді про осінь. Його зміст також підійде під тему «Чому я не люблю осінь».

Осінь — пора дощівТема «Прийшла осінь»

Дощова осінь прийшла в наше місто. У цьому році вона наступила пізно, в жовтні. Вересень ще вважався жарким місяцем, його було не відрізнити від літнього сезону. Палило сонце, гаряче повітря піднімалося від нагрітого їм асфальту. Всі жителі міста, напевно, вже сподівалися, що літо не закінчиться ніколи. Принаймні, мені так здається. Я сам не відмовився б від вічного літа.

Але одного чудового жовтневого ранку повіяли прохолодні вітри, сонечко сховалося за сірі хмари. З неба став зриватися невеликий холодний дощик. З дерев справжнім вихором полетіло листя й попадало на землю в калюжі. Виявляється, воно за лічені кілька днів встигло пожовтіти, почервоніти і пожухнути на гілках.

Щоранку я прокидаюся і, ще лежачи в ліжку, дивлюся у вікно. Там кожен раз спостерігаю нову осінню картину: дерева стають все жовтіше, все менше залишається листя на їх гілках. І все прозоріше простір між деревами. А кущ дикого винограду, який спускається з балкона моїх сусідів, придбав яскраво-червоний відтінок, схожий на колір вишневого компоту, який варить моя бабуся.

Скоро поллють затяжні листопадові дощі. Я цьому не дуже радий: адже восени трапляється так, що цілими днями не побачиш яскравого сонця. І тижнями не зустрічається по-справжньому сонячного дня…

Восени, прогулюючись після школи, я частенько потрапляю в калюжі, від чого промокають мої черевики. Після цього я іноді застуджуюся і хворію, лежу в ліжку і п’ю гарячий чай з малиною. І в школу теж не ходжу, пропускаю уроки. Тому я не дуже люблю осінь — через негоду. Про неї говорять, що це золота пора, але у мене вона асоціюється з термометром і пігулками. Коли-небудь, можливо, я полюблю осінь — коли перестану хворіти.

Дивіться також:

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір-опис осені

Твір «Прийшла осінь»

Твір «Барви осені»

Твір «Золота осінь»

Міні-твір «Рання осінь». Текст-розповідь

Твір на тему «Пізня осінь». Текст-розповідь

Твір «Осінній ліс»

Твір-міркування на тему «Листопад — ворота зими»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...