Твір на тему «Сила природи»

Нездоланна сила природи

Сила природи

Ми є дітьми природи, тому що вона створила нас, так само як рослин, комах і тварин. Звичайно ж, у природі все має бути взаємопов’язане й гармонійно. Мешкаючи у великому місті, людина оточена цивілізацією. Але, водночас, вона стає обділеною усіма принадами природи. Люди в мегаполісі більше втомлюються та часто роздратовані. Тільки в спілкуванні зі світом, що оточує нас, можна знову відновити своє здоров’я — перш за все, нервову систему. Тому необхідно іноді залишати міста та їхати на відпочинок до моря, в ліс, на річку, дачну ділянку.

Природа має величезну силу. Людина намагається її приборкати, але все ж вона сильніше. Зараз дуже часто відбуваються різні катаклізми. Блискавка, що виникає під час грозового дощу, може нашкодити людині, якщо вона йде по незахищеній місцевості. Після сильного й тривалого дощу бувають потопи, внаслідок яких гинуть люди та руйнуються будинки. Лісові пожежі знищують ліси та тварин, що мешкають в них. Виверження вулканів своєю лавою руйнують цілі міста. Через ураган дерева вириваються з корінням. Скільки таких випадків, коли сили природи перевершують можливості захисту людини! Ось чому говорять про нездоланну силу природи.

Але бувають випадки, коли природа нас оберігає, захищає від неприємностей. Не слід забувати, що вона нас годує. З овочами, фруктами та зеленню ми отримуємо всі корисні речовини у вигляді вітамінів і мікроелементів. У природи є безліч різних ліків проти хвороб. Наприклад, трави, якими можна вилікувати багато захворювань.

Перебування в гармонії з навколишнім середовищем повністю виліковує людину, відновлює її нервову систему. Досить помилуватися красою суничної галявини, квітучим лугом, понюхати аромати рослин, як відразу стає радісно на душі. В цьому знову проявляються чудодійні сили природи. Спілкуючись з природою, ми стаємо здоровішими, радіснішими й спокійнішими. Тож необхідно пам’ятати про це та берегти природу!

Подібні твори:

Твір на тему «Дива природи»

Твір на тему «Вітер»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>