Твір на тему «Справжнє кохання»

Що таке справжнє кохання?

Що таке справжнє кохання?

Які властивості відрізняють справжнє кохання? Воно щире, вірне, глибоке, а головне — завжди взаємне. Не всі в нього вірять, особливо з тих, хто мав досвід нерозділеного кохання.

Дійсно, нерозділене кохання — це дуже сумно, здається, немов сама осінь оселилася всередині тебе. Але треба зрозуміти, що навіть якщо ти любиш людину, а вона тебе — ні, ти можеш просто бути з нею поруч, не висловлюючи свої почуття. Деяким цей варіант здасться важким, але незабаром ця тяжкість почне пропадати. Згодом з’являється почуття смутку, а коли дізнаєшся про те, що твоя кохана людина закохалася, але не в тебе, воно збільшується.

Найважча ситуація, коли нерозділене твоє перше кохання. Ти запам’ятовуєш все, що відбувалося з тобою під час знаходження поруч з обожнюваною людиною, спілкування з нею та починаєш шукати альтернативу в інших людях, що є помилкою.

Любов буває різна, до кожної людини окремо. Вона не буває однаковою та не залежить від нашої волі. «Серцю не накажеш», – говорить народна мудрість. Коли любов приходить, ти розумієш це, адже відчуваєш її всім серцем. Хоча іноді її можна сплутати з чимось іншим, наприклад, з потягом до тієї чи іншої людини.

Кохання — це почуття, під яке не знайдеш опис, адже воно унікальне, тобто в кожного своє. Перше кохання завжди незбагненне та незвичне. З часом воно проходить, але не забувається ніколи.

Кажуть, що любові всі віки покірні. Дійсно, це правдива фраза. В дитинстві виникає любов до своєї іграшки, чи то ведмедик або інша м’яка іграшка. Ми починаємо тягатися з нею по всьому будинку, всюди, не кидаємо її, притискаємо до себе та бережемо.

Нещодавно я почула таку історію. Маленька дівчинка втратила в аеропорті свою улюблену іграшку. Вона дуже сильно сумувала за нею, доки її батьки не повідомили про це в соціальних мережах і не попросили про допомогу. Через недовгий час іграшку знайшли та повернули дівчинці, її радощам не було меж.

Це був лише невеличкий приклад. Так само відбувається і з тваринами, вони теж здатні любити.

Бувають і такі моменти, коли дівчина тікає з дому до свого хлопця. Але так краще не робити, адже найчастіше це буває великою помилкою та нічим хорошим не закінчується. Краще спокійно сидіти вдома й ходити на побачення, ніж бігти за першим зустрічним, а потім відчувати розчарування. Те ж саме стосується хлопців. Повірте, дівчат багато й вони різні, заради однієї з мільйона не обов’язково робити все, щоб завоювати її серце. Буває і велика сором’язливість, коли начебто й подобається тобі дівчина, все в ній чудово та тягне до неї. Портфель її носиш, даруєш квіти й інше, а вона тільки червоніє та оченятами блимає… Але це іноді означає, що й ти цій дівчині зовсім не байдужий. Тож варто зробити перший крок, щоб не мучити себе сумнівами, навіть якщо й виявиться, що тебе ця дівчина чи хлопець по-справжньому не любить. Кожен закоханий жадає взаємності, тому така ситуація може викликати депресію. Але з часом вона пройде, як і закоханість.

Інша річ, справжнє кохання. На відміну від швидкоплинних стосунків, це глибоке почуття проносять у серці крізь довгі роки. Справжнє взаємне кохання — велике щастя, яке є основою тривалого гармонійного подружнього життя. Як розпізнати його, щоб не упустити? Не мені давати вам поради. Ви самі відчуєте й зрозумієте, коли вас наздожене справжнє кохання. Головне — вірити своєму серцю.

Подібні твори:

Твір на тему «Любов»

Твір на тему «Що таке любов?»

Твір на тему «Любов до матері»

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>