Твір на тему «Старий друг краще нових двох»

Старий друг — перевірений часомКожна людина намагається наповнити своє життя речами, які приносять радість. Я маю на увазі відносини між людьми та почуття, які вони викликають. Це нематеріальні життєві цінності: дружба, любов, захоплення.

Якщо говорити про дружбу, то це поняття дуже глибоке. Іноді не відразу вдається розгледіти справжнього друга. Дружбу будують роками, доводячи свою надійність і відданість. Вона не може виникнути з нічого, людину не можна змусити дружити насильно, дружбу можна тільки заслужити. Крім цього, для виникнення дружби необхідна наявність спільних інтересів і захоплень, а ще схожість характерів.

Зі справжнім другом завжди весело та є про що поговорити. Він не залишить тебе в біді та завжди буде готовий прийти на виручку або, хоча б, підтримати й допомогти слушною порадою. Але потрібно пам’ятати, що якщо вам пощастило знайти справжнього друга, здатного розуміти та цінувати вас таким, яким ви є, то й ви повинні робити те ж саме. Людина, яку ви називаєте другом, повинна знати, що на вас можна покластися і довіритися вам.

У моєму житті теж є людина, яку я вважаю своїм другом. Ми сидимо з ним за однією партою і дружимо з самого початку школи. Нам завжди весело разом. Ми знаходимо час, щоб погуляти, пограти, поспілкуватися. А ще ми разом ходимо на паркур і страхуємо там один одного. Дуже приємно знати, що за твоєю спиною є людина, яка не дасть тобі впасти. Іноді батьки карають нас за витівки, але ми ніколи один одного не зраджуємо, ми завжди разом до кінця. Я сподіваюся, що ми будемо дружити й після закінчення школи, адже тоді це буде мій старий і перевірений часом друг.

Звичайно, крім нього в мене є багато інших друзів, з якими ми теж разом гуляємо та веселимося, але повністю довіряти я можу тільки йому. Мама каже: старий друг краще нових двох. Я з нею згоден, це старе прислів’я буде актуальним завжди.

Мені шкода людей, які за своє життя так і не змогли зустріти людину, яка б стала їм настільки близькою, щоб її можна було назвати справжнім другом.

Дивіться також:

Твір на тему «Дружба»

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір «Друг пізнається в біді»

Твір на тему «Чи легко бути другом?»

Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Розповідь про справжнього друга

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>