Твір «Моя майбутня професія — суднобудівник»

Професія суднобудівник — мій вибір

Моя майбутня професія — суднобудівникНещодавно я остаточно визначився з майбутньою професією. Серед безлічі технічних спеціальностей мені найбільш імпонує професія суднобудівник.

Суднобудівник — це інженер, який створює потрібні у всьому світі проекти торгових транспортних суден, без яких сьогодні просто неможливо уявити собі світову економіку.

Суднобудування — це надзвичайно цікава, але, водночас, дуже складна спеціальність, оскільки розрахунок і проектування суден пов’язаний з масою всіляких нюансів і міркувань, найперше з яких — безпека мореплавання.

Приступаючи до того чи іншого проекту, інженер-суднобудівник зобов’язаний ознайомитися з міжнародною нормативною документацією, вимогами сучасних конвенцій, а також багатьма іншими інформаційними джерелами. Всі розрахунки, зрозуміло, повинні проводитися з використанням сучасної техніки, тому дана професія має на увазі добре знання цілого ряду комп’ютерних програм, як вузькоспеціалізованих, так і загального профілю.

Процес суднобудування — це ще й творчість. Недарма у давнину казали, що все, що є найкращого в людині, вона вклала в корабель. І сьогодні сталеві гіганти, що потужно й впевнено розсікають океанські хвилі, втілюють велич людської думки, політ її фантазії та багатовіковий досвід сотень поколінь. Мені подобається дивитися на судна та уявляти, що у недалекому майбутньому я теж створюватиму ці дивовижні й граціозні споруди, що з легкістю долають морські простори, крізь вітри та шторм вчиняють свої тривалі переходи.

Робота суднобудівника надзвичайно відповідальна. Найменша помилка або помилка в розрахунках може привести до трагічної розв’язки, адже більшість аварій, що трапляються в морі, є результатом людської недбалості та безграмотності. І тому моряк, що піднімається на борт судна, повинен бути впевненим у тому, що воно розраховане та побудовано кваліфікованим і досвідченим фахівцем.

Я планую стати саме таким спеціалістом, який би міг гарантувати повну безпеку експлуатації судна.

Дивіться також:

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Професія моряк»

Твір на тему «Моя майбутня професія — будівельник»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>