Твір на тему «Моя майбутня професія — будівельник»

Будівельник — моя майбутня професіяСкоро я закінчу школу і піду вчитися в будівельний технікум. А потім — в університет. Це вже як пощастить, але в цілому я дуже хочу мати вищу освіту. Зараз, щоб вступити на бюджетну форму навчання, я займаюся з репетитором математикою, ходжу до неї два рази в тиждень. Може бути, я коли-небудь буду планувати й проектувати нові будівлі.

Але поки я не дуже цікавлюся будівництвом нових будівель і споруд. Мені більше цікава реставрація старовинних будівель, а також реконструкція тих будівель, що потребують цього. А ще мені хотілося б займатися ремонтом: поточним і капітальним. Тобто відновлювати гарний вигляд і безпечний стан будинків, магазинів, інших споруд.

Кілька років тому я ще не знав, ким стану у майбутньому. Але час йшов і потрібно було визначатися з вибором професійного шляху. Тоді я серйозно замислився і — еврика! Відповідь сама спала на думку. Я зрозумів, що хочу бути будівельником. Мені цікаво будувати житлові будинки, планувати й проектувати їх так, щоб вони виходили затишними, економними. Адже саме від майстерності будівельників і проектувальників залежить, наскільки в будинку гарно, тепло і комфортно жити.

Ще з дитинства батьки помічали за мною таланти будівельника. У зовсім малому віці я любив збирати будиночки й машинки з дитячого конструктора, будувати з піску хитромудрі замки та палаци. Пізніше я став захоплюватися вже справжнім ремонтом. Ми з батьком і сестрою клеїли шпалери в будинку, фарбували вікна, вішали підвісну стелю, кріпили різьблені дверні ручки. Чого ми тільки не робили! Навіть ліпили блискучі зірочки на нову стелю. Вони потім щоночі дуже красиво світилися в місячних променях.

Мене дуже підтримують у виборі професії будівельника мої батьки. Вони багато в чому мені допомагають: оплачують репетитора, готові підтримувати мене матеріально, коли я буду вчитися. Напевно, як майбутній будівельник я житиму в гуртожитку, і мама з татом сказали, що все можливе для мене зроблять. Батьки хвалять мій вибір, і я впевнений, що вони пишатимуться мною.

Дивіться також:

Твір «Моя майбутня професія — суднобудівник»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

Твір на тему «Моя майбутня професія — вчитель»

Твір «Моя майбутня професія — військовий»

Твір «Моя майбутня професія — водій»

Твір «Ким бути?»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>