Твір на тему «Добрі вчинки»

Добрий вчинок — годівля птахівДобро в житті людини — це добрі вчинки

Коли я замислився на тему добрих вчинків, мене зацікавило питання: «Що таке добро?» Я відкрив тлумачний словник і прочитав: «Доброта — це внутрішнє відчуття людини, яке можна висловити як словами, так і вчинками».

Ось якими вчинками я можу робити добрі справи: погодувати птахів взимку, зібрати іграшки й книги для дітей в дитячий будинок, допомогти мамі по дому, посміхнутися перехожому…

Для добрих справ не треба чекати слушної нагоди, їх треба робити кожен день. Також, треба бути ввічливим і з повагою ставитися до людей, особливо до старших за віком.

Якщо тебе оточують добрі люди, ти сам стаєш добрішим. Не дарма є прислів’я: скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти.

Мій добрий вчинок

Нещодавно я зробив добрий вчинок: забрав додому собачку, яка ув’язалася за мною на вулиці. Стояли морози, і ця собачка так замерзла, що аж тремтіла від холоду. Вона була короткошерста, худа і дуже голодна. Я пожалів її та попросив у батьків дозволу залишити її у нас вдома назавжди. Батьки дозволили, і тепер ця собачка Найда — мій вірний друг.

Взагалі, робити добрі справи — легко. Озирніться навколо, напевно поруч з вами живуть люди, які потребують вашої допомоги. Можливо, в сусідньому будинку живе бабуся, якій треба нарубати дрова, купити й донести продукти. Треба не лінуватися робити добрі справи та не чекати подяки у відповідь.

Люди здавна вважали, що доброта — одна з найважливіших рис характеру людини. Тому в народних казках добро завжди перемагає зло, а світло — темряву.

Тож зробимо так, щоб добро перемагало не тільки в казках, а й у житті! Якщо ми об’єднаємося заради цієї мети, в нас все вийде. Хороших, добрих людей на світі більше, ніж поганих і злих. Разом ми — сила!

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>