Твір на тему «Різдво»

Різдво — моє улюблене святоРіздво — моє улюблене свято

У світі існує багато різних свят, але в нашій родині найбільш шанованим є Різдво Христове. Це свято відзначається відразу ж після Нового року і таїть воно в собі багато приємних несподіванок і сюрпризів. У нашій країні в цей час у дорослих і школярів тривають канікули. Всі перебувають у піднесеному, чудовому настрої. Виникає дивне відчуття, ніби реальність поглинає добра дитяча казка.

Різдво — моє улюблене свято. Хочеться розповісти, як його відзначає моя родина.

У квартирі стоїть гарно прикрашена ялинка, на якій яскраво запалюються маленькі вогники гірлянди. Своїм теплим світінням вони начебто запрошують нас у світ дитячих спогадів і мрій. І, дійсно, наступає різдвяна феєрія. Мама обов’язково ставить на стіл свічки, адже ще з давніх-давен різдвяні свічки вважалися символом домашнього вогнища. У ті далекі часи, коли в кожному будинку було вогнище, в переддень Різдва, всі наступні дванадцять днів і ночей у вогнищі горіло різдвяне поліно. У наш час вогнище замінили свічки.

Різдво завжди супроводжувалося цікавими стародавніми народними традиціями й звичаями. Люди співали колядки, ходили із зіркою, переодягалися в ряджених. Я теж дотримуюся одного різдвяного звичаю. Щороку у Святий Вечір ходжу до своєї хрещеної матері в гості й приношу їй кутю. Це традиційне різдвяне блюдо, яке обов’язково має стояти на святковому столі. В знак подяки вона дає мені подарунок та солодощі.

В гості на Різдво заведено кликати найближчих людей, адже це, перш за все, сімейне свято. Тому у нас за великим святковим столом збираються в цей вечір дорогі нам люди: бабуся, мій старший брат Роман з дружиною та сином Артемом, мої хрещені батьки. Наші посиденьки супроводжуються веселими іграми, вікторинами, піснями. Мені дуже подобається, коли мій брат починає грати на гітарі.

Святковий стіл обов’язково прикрашають дванадцять смачних страв, які готують мама з бабусею. Я із задоволенням допомагаю старшим накривати на стіл до приходу гостей.

Ми з племінником Артемом дізналися від бабусі, що цей день особливий, осяяний божим світлом. Ми з цікавістю слухали розповідь бабусі: «Велике диво в цю ніч відбулося в місті Віфлеємі — народилося Немовля — Ісус Христос! В небесах засяяла яскрава зірка — Віфлеємська. Коли Він народився, то перше, що Він побачив, — осяяну вогнями ялинку. Він посміхнувся і простягнув до неї свої святі рученята».

Дотримуючись нашої традиції, ми з мамою напередодні Різдва виготовляємо паперових янголят і даруємо всім присутнім в знак добра й чистих помислів. Кожен може загадати бажання і попросити янгола його виконати. Моїм заповітним бажанням є мир, добробут та процвітання у нашій країні, а також у моїй родині. Я дуже хочу, щоб всі мої близькі й дорогі люди ніколи не хворіли й були щасливі. Ці приємні моменти, коли рідні люди разом збираються вдома, сидять за столом і посміхаються один одному, зберігаються в пам’яті у вигляді найтепліших спогадів.

У будь-якої казки є кінець, так добігає кінця і наша різдвяна казка.

Дивіться також:

Твір на тему «Різдво у моїй родині»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима», 3-4-5-6-7 класи

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Твір на тему «Зимовий ліс»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>