Твір-опис «Зима»

ЗимаОпис зими

Нарешті прийшла Зима-красуня, біла чарівниця. Стоять морози, й випав довгоочікуваний перший сніг. Як стало красиво навколо! Побіліли околиці, та природа перетворилася на чудову казку. Всі дерева вкрилися щільним шаром пухнастого снігу. Їх тонкі гілочки блищать на сонці й радують око, як ніби вони зроблені з дорогого кришталю. Маленькі витончені ялинки стоять вкриті сріблястим інеєм, красуючись новим гарним вбранням. Великі сосни одягнені в довгі діамантові сукні. Всі дерева виглядають ошатно й тихо радіють змінам, які з ними відбулися. З першого погляду зрозуміло, що перший сніг приніс з собою свято.

Блищить під льодом замерзла річка, ваблячи дітвору оновити ковзани. А сніжинки-пустунки, виблискуючи новими шубками, затіяли свою чарівну гру. Лукаво заглядаючи в обличчя дітей, вони припорошують їх носи й щічки білим сріблом.

Що може бути веселіше зимових забав! Здóрово кататися на ковзанах, ходити на лижах, грати в сніжки і ліпити сніговика. Як добре, що випав сніг!

А коли настане ніч, урочисто й спокійно вийде місяць, обсипаючи все золотистим світлом. Його примарне сяйво змушує мерехтіти дорогоцінним намистом кришталеві бурульки, що з’явилися днем ​​на сонечку. Дивлячись на невимовну красу навколо, мимоволі милуєшся цим чудовим пейзажем. На душі стає легко й радісно, ніби давня дитяча мрія втілилася в реальність. І все це диво відбувається завдяки їй, Зимі-чарівниці.

Дивіться також:

Твір «Чарівниця-зима»

Твір «Зимовий день»

Твір «Перший сніг»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Твір «Ліс взимку»

Твір «Зимовий ліс»

Твір-розповідь на тему «Птахи взимку»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>