Твір-опис зовнішності мами на тему «Портрет моєї матусі»

Портрет моєї мами

Опис мами

Цей твір присвячений темі «Опис зовнішності мами», бо в ньому я розповідатиму про її вигляд, тобто описуватиму портрет своєї матусі.

Мама — найрідніша людина в моєму житті, яка не кине своїх дітей ніколи. Я можу довірити їй будь-які, навіть найбільші таємниці, адже точно знаю, що вона надійно їх збереже та ніколи не зрадить. Думаю, що я бачу свою маму по-особливому, адже дуже сильно її люблю.

Моя матуся — дуже добра та весела жінка. Її добре обличчя практично завжди випромінює м’яку посмішку, вона дзвінко сміється і завжди жартує. Однак іноді в житті трапляються моменти, які не можуть залишити колишню жвавість і веселість. У такі дні обличчя мами перетворюється: очі стають більш сумними й втомленими. Я не люблю ці моменти, тому завжди дбаю про те, щоб її настрій був гарним.

Очі моєї мами блакитні, наче небо. Коли вона дивиться на мене, вони випромінюють м’якість і любов. Світлі вії обрамляють очі й чітко виділяються на обличчі. Губи моєї мами практично завжди плавно вигнуті в м’якій усмішці, вона нагадує мені загадкову посмішку Джоконди. Попри те, що у неї світла шкіра, на обличчі часто проступає свіжий рум’янець, що надає їй свіжість і молодість багато років.

Я дуже люблю мамине волосся. Воно трохи нижче плечей, а за кольором нагадує пшеничне поле. На світлі волосся блищить і світиться. У дитинстві я думав, що воно вбирає в себе сонячні промені й пізніше випромінює м’яке тепле світло. Волосся пшеничного кольору обрамляє мамине обличчя, покрите невеликою кількістю зморшок. Роки залишили відмітини на шкірі, однак це є тільки плюсом: обличчя виглядає більш зрілим і мудрим. Зморшка на переніссі свідчить про те, що мама дуже часто хмуриться при задумі та в моменти смутку. Ця риса асоціюється з тонким розумом і мудрістю.

Особливу увагу хочу приділити маминим рукам. Тонкі кисті й довгі пальці завжди м’які на дотик, не дивлячись на те, що вона важко працює кожен день. Я люблю моменти, коли мама гладить мене по голові або втішає, тоді я відчуваю себе захищеним від усіх бід і проблем. У моменти, коли я відчуваю смуток, ніжний і м’який мамин голос змушує мене відчути себе по-справжньому вдома, затишно, адже саме ця людина є душею всього нашого домашнього вогнища.

Подібні твори:

Твори на тему «Моя мама — найкраща»

Твір на тему «Любов до матері»

Твір про слово «мама»

Твір на тему «День народження моєї мами»

Лист до матері

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>