Твір «Перший сніг»

Перший снігТекст 1

Опис першого снігу

Випав перший сніг. Все в окрузі вкрито чистенькою білосніжною ковдрою. Ніжні сніжинки виблискують і переливаються на сонці всіма кольорами веселки. Все навколо радіє чудовим змінам природи, адже після сирої мокрої погоди перший сніг дуже довгоочікуваний. Дощі всім набридли, тому його зустрічають як справжнє свято. І ось сьогодні вночі перші пухнасті сніжинки вкрили холодну землю. Зранку сніг посилився, накрив шапками машини й дерева.

Виглянувши вранці у вікно, я скрикнула від захвату! На мить мені здалося, що я опинилася у чарівній казці. Перший сніг для мене — це щось особливе. Напевно, з віком це природне явище перестане так хвилювати й дивувати, але сьогодні у мене буде гарний настрій цілий день.

Текст 2

Мої враження від першого снігу

Перший сніг! У моєму місті знову перший сніг. Я з нетерпінням його чекаю щороку. Адже що за зима без снігу ?! І ось він випав …

Я дивлюся у вікно і радісно спостерігаю за пухнастими сніжинками, що повільно кружляли у повітрі. Потім не витримую і виходжу на вулицю. Мені весело, я немов відчуваю себе маленькою дівчинкою. Милуюся блискучими сніжинками, ловлю їх на льоту руками й губами… Вони тануть і залишають після себе прозорі холодні крапельки…

Сьогодні у мене цілий день буде гарний настрій. Я буду думати про швидке наближення свят — Нового року та Різдва. Як добре, що випав сніг!

Текст 3

Перший сніг — супутник справжньої зими

Перший сніг — це завжди радість і несподіванка. Це незмінний супутник справжньої зими, білої та морозної. Особливо приємно, коли прокидаєшся вранці, дивишся у вікно на вулицю і спостерігаєш чудову картину. Дерева немов одягнені в пухнасті шубки, а їхні гілки прогнуті від тяжкості й висять додолу.

Днем, коли в небі з’явиться сонце, сніг стане іскристим і сліпуче блискучим, нагадуючи блиск коштовностей з діамантів. Немає нічого прекраснішого в природі, ніж перший сніг.

***

Вищенаведені тексти підійдуть також для написання твору-мініатюри про перший сніг.

Дивіться також:

Твір на  тему «Сніжинки»

Твір-опис за картиною А. Пластова «Перший сніг»

Твір «Чарівниця-зима»

Твір-опис «Зима»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима», 3-4-5-6-7 класи

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>