Твір на тему «Опис природи»

Краса природи моєї Батьківщини

Опис природи

Людину всюди оточує природа. Іноді ми настільки звикаємо до навколишнього світу, що перестаємо помічати найпрекрасніше, що створено природою. Це дуже погано! Не слід поспішати додому після шкільних уроків. Треба частіше озиратися навколо, помічаючи навіть дрібні перетворення, та радіти всьому живому: набряклим брунькам, співу солов’я, жовтенькій квітці, що зацвіла першою, хоча всюди ще лежить сніг.

Рідна природа допомагає забути всі труднощі дня, відволікає від неприємних думок. Щоб відчути себе ближче до природи, варто від’їхати за місто. Наприклад, відвідати ліс, луг, село, побувати на узбережжі моря, озера або річки. Навколишній світ, дійсно, є дивовижним. Завжди можна знайти те, що викличе щиру радість і гордість за красу рідної Батьківщини.

Мені подобається виїжджати на красиве природне місце, яке я вважаю своїм найулюбленішим зеленим куточком. Там росте ялиновий ліс, а поряд знаходиться ставок. Спочатку завжди поспішаю до лісу, щоб пошукати гриби. Вони там починають рости з середини липня. Зустрічаються різні види: рижики, сироїжки, маслюки.

У будь-яку пору року ліс дуже красивий завдяки ялинам. Посаджені навкруги рядами, вони тягнуться своїми верхівками до сонця, тому ростуть доволі швидко. Під час прогулянки відчуваєш, що стає легко дихати, повітря свіже, з приємним запахом хвої.

На лісових галявинах, окрім грибів, є багато ягід суниці та чудових квітів, а в тіні під ялинами можна розгледіти незвичайний мох. Поблизу лісу знаходиться ставок. Тут по-своєму гарно. На берегах ростуть плакучі верби, які своїми гілками схиляються над водою. Поки немає вітру, стоїть тиша, гладь води нагадує дзеркало. Але за деякий час вона порушується через плескання у водоймі качок, крячок, рибок, квакання жаб.

У сонячну погоду в воді відбивається небо й пропливають хмари, вода здається яскравого блакитного кольору. Ближче до берега жовтіють шапочки латаття. Споглядаючи поєднання блакитного та жовтого кольорів, відчуваю в душі патріотичне піднесення.

Відпочинок біля водойми добре заспокоює. Стає легко й приємно на душі від навколишньої краси!

Не слід забувати, що люди — це частина природи. Ми повністю від неї залежимо. Тож кожен повинен ставитися до неї дбайливо.

Подібні твори:

Твір-опис на тему «Краса природи»

Твір на тему «Улюблений куточок природи»

Твір на тему «Природа — наш дім»

Твір на тему «Збережемо природу рідного краю!»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...