Твір на тему «Риболовля»

Моя літня риболовля

Риболовля

Мій дідусь живе в селі, а у них там протікає невелика річка. У вільний час він любить ходити на риболовлю. Дід чекав, коли у мене почнуться літні канікули, щоб взяти мене з собою на риболовлю. У них там цікаво рибалити, бо невідомо, яка риба може потрапити на гачок. Хоча улов завжди буває різний: іноді можна зловити багато риби, зварити з неї юшку та ще залишиться на жарку. А бувало, що дід приходив і зовсім без улову.

Мені подобається ходити з ним на риболовлю. Доводиться вставати на світанку, йти полем. Дорогою дідусь розповідає цікаві історії зі свого життя. Наприклад, про випадки риболовлі, на яких йому вдавалося виловити велику рибину. Він не міг її витягти самотужки, кликав на допомогу інших, односельчан, що рибалили недалеко. Дід добре знає назви всіх риб, які водяться в їхній річці.

Ось нарешті настали літні канікули, і я приїхав до дідуся в село. З вечора ми з ним домовилися піти рано-вранці на риболовлю. Коли розвиднілося, ми встали та пішли до річки. Стояла тиша, дув невеликий вітерець. Ми з дідусем вибрали місце, де не було поруч дерев і чагарників. Він переживав, що я, не маючи досвіду, можу зачепитися гачком за корч.

Дід мені дав свою вудку. Я надів на гачок наживку. Це були черв’яки, яких ми з вечора накопали в купі з перегноєм. Ми закинули вудки у воду та стали чекати клювання. У дідуся смикнуло поплавець, він потягнув. Це була маленька рибка — піскар. А в мене поплавець не ворушився. Я вже став відволікатися, дивитися по сторонах.

Раптом і в мене сіпнувся поплавець, а потім його повністю потопило у воді. Я смикнув сильніше, мені здалося, що на моєму гачку була зачеплена чорна змія. Я був наляканий і дуже здивований. Дідусь сказав, що це невеликий вугор. Ми зняли його з гачка та відпустили знову в воду. Він швидко поплив геть.

Потім дідусь упіймав кілька невеликих карасиків, а мені попалося два пічкури. Бабуся зварила смачну юшку. Ця риболовля запам’яталася мені на все життя, особливо моя реакція на спійманого вугра, якого я спершу сплутав з невеликою змією.

Дивіться також:

Твір «Моє хобі»

Твір на тему «Цікавий випадок з мого життя»

Твір про спорт

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...