Твір про родину

Моя родинаРоль родини в моєму житті

Родина в нашому житті має величезне значення. Для кожної людини це поняття індивідуально. Хтось вважає, що родина — це ті люди, в оточенні яких ти виріс: батьки, бабусі й дідусі, брати й сестри. Для деяких же родина — це те, що створюєш сам: чоловік, дружина та діти. Я хочу розповісти про те, що таке родина для мене.

Вважаю, що обидва ці визначення правильні, просто їх треба поєднати. Безумовно, родина для кожної людини — це її близькі люди. Батьки подарували нам життя, бабусі й дідусі активно брали участь у вихованні, дядько й тітки з дитинства балували нас, а з братами й сестрами ми ділилися найпотаємнішим. У більш зрілому віці майже кожен з нас знаходить людину, з якою йому хочеться йти по життю, з якою він хоче виховувати дітей. І це буде вже сім’я, яку люди вибирають самі. Ми закохуємося, одружуємося, стаємо батьками й створюємо вже власний осередок суспільства. Таким чином, для мене родина — це і та, в якій ти народився, і та, яку ти створив.

Для кожної людини родина є опорою та підтримкою. Ми повинні цінувати кожен момент, проведений з нашими близькими, адже рідніше них у нас немає нікого. У книзі «Подорож Гектора у пошуках щастя» Франсуа Лелорд розповів історію жінки, яка була хворою на рак. Головний герой твору запитав у неї, що, на її думку, є найбільшим і справжнім щастям. Вона відповіла: «Щастя мого сина». Вона не сказала, що найважливіше для неї вилікуватися від раку, для неї пріоритетне щастя її сина. Я вважаю, що справжня родина — це тоді, коли для тебе важливіше щастя твого ближнього, ніж твоє власне. Якою би багатою людиною я не був, яке б міцне здоров’я не мав, я ніколи не зможу бути щасливим, якщо хтось з моїх близьких нещасливий.

Зрозуміло, що в житті важливий баланс. Бажано було б, якщо б ми жили в достатку, ніколи не хворіли й наші родини були міцними. Але якщо необхідно розставляти пріоритети, то для мене немає нічого важливішого за родину. Ми можемо нескінченно працювати для того, щоб купити шикарну квартиру в центрі міста, престижну машину й купу дорогого одягу, але невже це все важливіше посмішки близької людини?

Якщо чесно, мені складно зрозуміти людей, які присвячують своє життя кар’єрі. Деякі з них навіть не заводять власних сімей, настільки вони грузнуть в цих сірих буднях, і у них в житті тільки дві мети: кар’єрний ріст і гроші. Мені завжди було цікаво, як ці люди відчувають себе, коли повертаються додому в порожню квартиру?

Отже, в моєму житті родина займає перше місце. Я обожнюю своїх батьків. Шалено вдячний їм за те, що вони приділяють мені багато свого часу. Я радий, що і з мамою, і з татом відносини у нас дуже довірливі. Родина в певній мірі мотивує мене. Мені дуже хочеться добре вчитися, щоб мої батьки могли мною пишатися. І зрозуміло, я хочу у майбутньому створити свою власну родину. Хочу приходити з роботи в затишний будинок, де мене чекатимуть улюблена дружина й радісні діти. Хочу робити їх щасливими. І це для мене є сенсом життя.

Дивіться також:

Твір «Що таке родина?»

Твір «Моя родина — моя фортеця»

Твір про сім’ю

Твір «Що таке сім’я?»

Твір на тему «Моя сім’я»

Твір «Ідеальна сім’я»

Твір «Моя майбутня сім’я»

Сім’я в житті людини

Твір на тему «Мій батько»

Твір-опис, розповідь про брата, 4-5-6 клас

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>