Твір-роздум на тему «Осінь»

Мої міркування про осінь

Роздуми та міркування про осіньЯ не дуже люблю осінь, хоча є дні, коли мені здається, що це моя улюблена пора року.

Я не люблю осінь за те, що закінчуються канікули та потрібно знову йти до школи. В цей період часто йдуть дощі й тобі доводиться носити гумові чоботи, а в школу брати змінне взуття. Восени починає холоднішати, і погода частіше похмура, а від цього і настрій погіршується. Як то кажуть, восени природа засинає, щоб прокинутися навесні. Ось і мені іноді хочеться міцно заснути та прокинутися навесні наприкінці навчального року.

Але тільки восени бувають такі дні, коли природа вся золотиться. Не дарма ж цю пору року називають золотою. Адже перед тим як скинути свій одяг, дерева стають несхожими одне на одне. Вони грають всілякими фарбами, і кожен день можуть змінювати вбрання. У мене з вікна видно парк, і я можу щодня спостерігати, як змінюються барви та одяг дерев.

Восени бувають теплі деньки, коли хочеться гуляти по парках, тому що під ногами шарудить листя і можна дуріти, лежачи на золотому килимі. Ще мені подобається збирати осінні букети з листя, гербарій, щоб потім з найкрасивішого листячка робити аплікації.

Осінь славиться грибним сезоном. Як тільки настає осінь і проходить перший дощик, ми з батьками на вихідних їдемо до лісу по гриби. Збираємо їх завжди дуже багато, а вдома консервуємо та сушимо. Найбільше мені подобаються маслюки, мама дуже смачно їх готує.

На мою думку, щось в осені все-таки є, не дарма стільки поетів пишуть, що осінь — їхня улюблена пора року.

Прихід осені

Ось і закінчилося літо. Осінь прикрашає парки та сквери різнобарвним листям. Ще тепло, хоча й відчувається, що холоди не за горами.

Теплі осінні дні — це найкращий час для відпочинку на природі. В цю пору добре проводити прогулянки по парку, планувати поїздку в село, на дачу або похід у ліс по гриби.

У лісі під впалим листям ховаються маслюки, опеньки, лисички та головний білий гриб, знайти який є великою удачею. Таке тихе полювання — не тільки захопливе проведення часу, але й корисний відпочинок.

Осіння природа змінюється дуже швидко та вже за тиждень все може виглядати по-іншому. Скільки триватиме найкрасивіша пора року — залежить від погоди.

Золота осінь — це найкраща пора року, щоб насолодитися всією красою природи.

Опис осені

Ось і прийшла золота осінь. Сонячні промені гріють набагато слабкіше, але сонце все ще намагається поділитися теплом з усім живим. На небі насиченого блакитного кольору поки немає темних хмар, тільки пропливають по ньому легкі перисті хмарки. Але наближення осені відчувається за вітром, що стає поривчастим і холодним.

Ще не настав час холодних довгих осінніх дощів, небо хмуриться лише часом. Вранці з кожним днем ​​стає все холодніше, тому одягатися слід тепліше.

Птахи вже поступово збираються в зграї, щоб почати свій довгий і нелегкий переліт на південь. Скрізь чується їхнє щебетання, що скоро вщухне аж до весни.

Дерева поступово змінюють свої насичено-смарагдові наряди на жовтий, червоний, золотий, багряний, мідний відтінки. Яких тільки відтінків немає в осінньому парку! Скоро листя остаточно опаде з дерев, покривши доріжки та тротуари золотим килимом. Разом з листям червоніють і всілякі ягоди: калина, горобина, журавлина. Завдяки їм ті пташки, що залишаться зимувати, зможуть пережити холодну пору року.

У повітрі відчувається неповторний легкий аромат опалого листя, пожухлої та млявої трави та нагрітої за літо землі.

Здається, що природа одягає яскраве вбрання, щоб на прощання покрасуватися перед настанням чорно-білої зими. Це більше нагадує карнавал, на якому природа на прощання прагне показати свою неповторну красу…

Дивіться також:

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір-роздум «Чому я люблю осінь?»

Твір «Моя улюблена пора року — осінь»

Твір «Барви осені»

Твір на тему «Чарівна осінь»

Твір на тему «Осінь за вікном»

Твір «Прийшла осінь»

Твір «Золота осінь»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...