Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

Люблю, коли навесні цвіте бузокЗа що я люблю весну? Ця пора року у мене асоціюється з красивою молодою дівчиною. І не випадково, адже саме в такому образі зображують весну на ілюстраціях. Мені подобається тепла погода, не жарка і не холодна. Обожнюю сонячні дні, коли ясне блакитне небо над головою і піддуває приємний легкий вітерець. Світає рано і день дуже довгий. Всюди зелено і яскраво. У траві копошаться різноманітні комахи. У небі парять птахи, що прилетіли з півдня. Радіючи теплу і сонцю, вони голосно співають свої дзвінкі пісні. Не тільки у птахів, а й у більшості звірів, починається шлюбний період.

Весна — це молодість, продовження роду, буйство фарб і торжество життя. Природа прокидається, і все живе радіє. Повітря насичене чудовими ароматами квітучих рослин. Вдихаючи їх, відчуваєш, як по тілу розливаються тепло і бадьорість. Додаються сили й життєва енергія, які так необхідна для нових починань і звершень. Все це створює чудовий настрій, хочеться жити і творити! В душі міцніє віра в краще, добре, світле. Не дарма вважається, що весна — найпозитивніша і найоптимістичніша пора року.

Я люблю весну ще з дитинства. У всіх школярів цей час пов’язаний із закінченням навчального року та близькістю літніх канікул. А що може бути краще відпочинку?!

Навесні приємно будувати плани на літо: куди з’їздити на екскурсію, коли відправитися в туристичний похід. Здорово, що можна робити вилазки на природу. Найбільше я люблю весну саме за це!

Дивіться також:

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Твір «Художній етюд про природу», 5 клас

Текст-розповідь (твір-опис) про вербу

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

2 Комментария “Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>