Твір-розповідь про улюблену тварину — кота

Тема: «Мій домашній улюбленець — кіт»

У нашому під’їзді вже кілька років живе вогненно-рудий кіт. Я дала йому кличку Рижик, хоча деякі сусіди звуть його Васьком.

У Рижика великі зелені очі, довгі білі вусики та пухнастий хвіст. Це дуже розумний і ласкавий кіт. Ще коли він був кошенятком, до нашого будинку часто під’їжджала машина, з якої продавали рибу. Маленький Рижик підбігав до машини першим і завжди отримував частування — свіжі сардельки.

Підростаючи, кіт запам’ятав всіх мешканців нашого під’їзду. Він знає, хто його пригостить, а від кого краще триматися подалі. З тими, хто його підгодовує, Рижик довірливо сідає в ліфт і проводжає до квартири. А потім стоїть біля дверей і жалібно нявкає, чекаючи чогось смачненького. Найбільше йому подобається молоко, смажена риба і сухий котячий корм.

Я завжди пригощаю Рижика, тому він лащиться до мене, просить, щоб я його гладила. Іноді він заходить до нас в квартиру, але через деякий час проситься, щоб його випустили. Волелюбна тварина!

Минулої зими, коли стояли сильні морози, Рижик зазвичай ночував у нас в квартирі. Він зручно розміщувався на килимку під теплою батареєю і солодко спав до настання ранку. А вранці після сніданку кіт завжди йшов у своїх справах на вулицю й повертався лише ввечері.

Я впевнена, що Рижик — незвичайний кіт. Він екстрасенс. Коли я беру його на руки, він ніжно муркоче і намагається робити мені котячий масаж. Це дуже приємно, я навіть відчуваю його цілющу енергію!

Я дуже люблю Рижика і сподіваюсь, що він по-котячому щасливий!

Інші задання:

Текст-розповідь про дресирування собаки у художньому стилі

Твір про книгу на тему «Книга в моїй родині»

Твір-розповідь «Зупинись мить, Або одна година мого життя»

Твір-роздум на тему «Коли людина стає дорослою»

1 Комментарий “Твір-розповідь про улюблену тварину — кота

  1. Дария сказал:

    Чудовий приклад того, як любов до звірів іноді цілком справедливо може перевищувати любов до людей.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>