Твір на тему «Сніговик»

СніговикОдного разу вночі випав сніг. Я виглянув вранці у вікно та ахнув. Ще вчора навколо все було сірим і брудним, а зараз біле покривало іскриться і радує око. Моїй радості не було меж, адже сьогодні субота, можна відразу після сніданку збирати хлопців і йти ліпити сніговика.

Я швидко вмився, поснідав і почав дзвонити друзям. За півгодини всі вже були на вулиці. Зібралася непогана компанія з п’яти осіб. Я виніс старе відро, Сашко взяв бабусин шарф, а Сергійко на кухні у мами роздобув морквину. Ми трохи посперечалися, кого будемо ліпити — сніговика чи снігову бабу. Потім, вирішили, що це несуттєво й взялися до роботи.

Спочатку ми сформували зі снігу найбільшу нижню кулю. Вона вийшла майже ідеальної круглої форми. Потім стали катати середню. У міру того, як ми катали грудки, снігу навколо ставало все менше, стала проглядатися земля. Не дивно, адже це перший сніг. Щоб затягнути середню кулю на велику, нам знадобилося взятися за неї втрьох. Поки ми її встановлювали, маленька Маша робила голову. Вона принесла її нам, і ми допомогли їй піднятися, щоб Маша могла власноруч її приліпити.

Це тільки півсправи. Потім з боків у сніговика з’явилися руки-палки, а на голову ми наділи принесене мною старе відро. Вставили очі-камінці, ніс-морквину й зробили усмішку з дрібних каменів. Після пов’язали на шию шарф. Сніговик вийшов — диво, але все одно чогось не вистачало. Маша пошарила в кишенях і знайшла там три ґудзики. Ми дуже зраділи цій знахідці. Так на грудях у сніговика з’явилися красиві різнокольорові ґудзики.

Моя мама побачила нашого сніговика в вікно та вийшла у двір, щоб краще його роздивитися. Вона сказала, що він вийшов точнісінько як в казках. Ми з хлопцями дуже пишалися собою. А мама сказала, що ми заслужили смачне частування, і покликала нас пити чай з пирогом, який вона встигла спекти, поки ми працювали.

Це був відмінний день, який я провів з друзями. Наш сніговик простояв довго та всім дуже подобався. Взагалі, робити щось разом дуже приємно й весело.

Дивіться також:

Твір «Зимові розваги»

Твір «Чому я люблю зиму?»

Твір на тему «Сніжинки»

Твір «Перший сніг»

Твори про зиму та розповіді на тему «Зима»

Твір «Зима-чарівниця»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...