Твір на тему «Сніжинки»

Пухнасті сніжинки Сніжинки-веселинки

Настав зимовий вечір. На вулицях засвітилися ліхтарі, у вікнах будинків теж з’явилося світло. У парку стало тихо, чути було тільки віддалене поскрипування снігу під ногами людей, що поспішають додому. Раптом у повітрі одна за одною стали з’являтися пухнасті сніжинки. Їх ставало все більше й більше, незабаром навколо вже був справжній снігопад. У світлі ліхтаря танець сніжинок виглядав особливо красиво.

Сніжинки падали повільно й тихо, адже погода була безвітряна. Але якби хтось спробував прислухатися, він би почув, що сніжинки тихенько перешіптуються між собою. Ці ошатні зірочки — ті ще базіки. Їм все цікаво, адже у себе на хмарі вони не бачили ані людей, ані машин. Тільки з висоти неба вони спостерігали за життям на землі, розрізняючи ліси, річки, широкі автостради.

Тепер же сніжинкам випала нагода гарненько все розглянути, й вони влаштували справжню балаканину. Комусь було цікаво, що це за машини такі, хтось питав, що буде, якщо впасти людині на ніс, а дехто стверджував, що можна ось так весь час літати й зовсім нікуди не сідати.

Сніжинки-пушинки намагалися подовше затриматися в повітрі, щоб насолодитися польотом і подивитися на вкритий вогнями людський світ, адже із замету мало що побачиш. Але всі вони рано чи пізно сідали. Хтось опинився на гілках дерев і міг звідти оглядати околиці, комусь пощастило менше — вони впали на тротуар. Деякі сніжинки сіли на спину великого кудлатого пса й стали на ньому кататися. Чувся тоненький сміх, схожий на дзвін маленьких дзвіночків.

Де б вони не знаходилися, сніжинки все одно раділи тому, що їх випустили з хмари. Адже коли стане тепло та вони розтануть, то знову опиняться нагорі. А зараз їм випала чудова можливість подивитися світ, наблизитися до людей і дізнатися, як вони живуть.

***

Вищенаведена розповідь підходить під теми «Сніжинки-пушинки», «Про що шепочуться сніжинки?».

Дивіться також:

Твір «Перший сніг»

Твір-опис за картиною А. Пластова «Перший сніг»

Чому в горах не тане сніг?

Твори про зиму та розповіді на тему «Зима»

Твори-мініатюри про зиму

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>