Твір на тему «Чи легко бути другом?»

Чи легко бути справжнім другом?Бути справжнім другом нелегко

Коли я був молодший, то не до кінця розумів значення поняття «дружба». Мені здавалося, що проводити багато часу разом і означає дружити. Я і зараз думаю, що спільне проведення часу — неодмінна умова дружби. Однак, гуляти разом, телефонувати один одному можна з багатьма знайомими, а справжніх друзів не буває багато.

Що ж означає бути другом? Думаю, щоб дружити треба, в першу чергу, приймати друзів такими, якими вони є. Це, звичайно, не означає, що кожен може поводитися так, як йому заманеться, а друзі повинні приймати таку поведінку, навіть якщо їм це неприємно. Справжні друзі повинні зважати на особливості характеру один одного та не звертати уваги на дрібні недоліки товариша. Чи легко це? Часом зовсім нелегко. Але в цьому і є суть дружби: приймаючи друга таким, яким він є, ти в праві розраховувати на взаємність.

Ще однією обов’язковою умовою справжньої дружби я вважаю чесність. Друзі повинні завжди знаходити в собі сили говорити правду в обличчя. Чи легко це? На мій погляд, дуже складно. Але справжній, щирий друг завжди вкаже товаришеві на помилку, розповість про те, що його образило. На мій погляд, саме недомовленість часто вбиває дружбу.

А ще дружити — це означає вміти іноді ставити інтереси друга вище своїх. Іншими словами, дружба — це вміння жертвувати. Чи легко це? Ні, важко. Але, жертвуючи своїми планами й бажаннями, друг завжди може розраховувати та таку ж жертву з боку товариша. У дружбі все повинно бути взаємно.

Загалом, я вважаю, що бути другом нелегко. Але ці зусилля завжди виправдані. Я люблю і ціную своїх друзів. Ми з ними не раз доводили один одному свою вірність і відданість. Я точно знаю, що можу покластися на кожного з них, а вони можуть розраховувати на мою допомогу.

Дивіться також:

Твір на тему «Дружба»

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір «Друг пізнається в біді»

Твір на тему «Старий друг краще нових двох»

Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Розповідь про справжнього друга

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>