Твір-роздум «Чому я люблю осінь?»

Чому я люблю осінь

За що я люблю осінь?

У кожної людини є своя улюблена пора року. Я не люблю холодну й злу зиму, весняну сльоту та літню спеку. Цілий рік я чекаю настання своєї улюбленої пори року — золотої красуні-осені.

Варто тільки вийти на вулицю, як відразу хочеться вдихнути на повні груди непередаваний запах опалого листя. Іноді, приїхавши в село, можна вловити запах від багаття з зібраної сухої трави та листя. Мені здається, ніякі духи не зрівняються з цим ароматом.

Вранці вже холодно, але вдень повітря прогрівається. В повітрі літають павутинки та іскряться в променях. Сонечко ділиться з нами своїми останніми теплими та ласкавими промінчиками.

Осіння природа дивовижна! Навколо гарно та затишно. Ось за що я люблю осінь!

Моя улюблена пора року — осінь

Мабуть, когось це здивує, якщо я скажу, що люблю осінь. Так, це моя улюблена пора року.

Пори року змінюють одна одну, такі закони природи. Мені дуже подобається, коли на зміну спекотного літа приходить прохолодна осінь. На відміну від зеленого літа, її кольори жовті, червоні, золоті. Гарне видовище! Хоч восени частенько сіре й похмуре небо, але навколо все дуже яскраве.

Осінь часто називають багатою. Це пов’язано не тільки з періодом збору врожаю, але і з кольором листя, яке стає золотим.

Багато хто вважає осінь тужливим ​​часом. Мовляв, дерева поступово скидають своє листя, і це навіває смуток. Я з цим не згоден, адже бачу в цих змінах позитивні перетворення. Так, на деревах більше нема листя, проте їхні підніжжя встелені чудовим різнокольоровим килимом. Повітря наповнюється запахом сіна, а також стиглих овочів та фруктів.

Восени багатьом здається, що якийсь дивний художник за одну ніч пофарбував всі дерева жовтогарячими барвами. Восени не тільки листя дерев фарбується в золотий колір. Пейзаж золотої осені доповнюють яскраві квіти, червонобокі яблучка та грибочки, що ховаються під опалим листячком.

За що я люблю осінь? За зміни у природі, за яскраві барви, за те, що немає пори прекрасніше й багатше. А як гарно в осінньому лісі! Він стає таким величним! Не дарма осінь є улюбленою порою багатьох художників. Листя дерев поступово забарвлюється в різні відтінки золотого. Птахи полишають рідні місця і відлітають у вирій. Без них в лісі стає дуже тихо й спокійно. І тільки шурхіт опалого листя під ногами порушує тишу, що панує в осінньому лісі. Сонячне світло стає більш м’яким, воно вже не пече, але ще гріє. Хоч восени часто йдуть дощі, але сонячна погода частенько радує всіх навколо.

До кінця осені все втрачає свої фарби, дерева скидають останнє листя, в законні володіння вступає зима. Але на картинах багатьох художників осінь залишиться яскравою, з розмаїттям барв.

Отже, я люблю осінь за свято природи. Споглядання цієї краси завжди покращує мій настрій.

Дивіться також:

Твір «Моя улюблена пора року — осінь»

Твір «Барви осені»

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір на тему «Осінь за вікном»

Твір «Прийшла осінь»

Твір «Золота осінь»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>