Твір на тему «Щастя»

Що таке щастя? Це таке сприйняття світу

Твір № 1 на тему «Щастя: яке воно?»

Що таке щастя? Яке воно для вас? Хтось вдається в це питання все своє життя, копаючись в собі, шукаючи шляхи його досягнення. Хтось зовсім пливе за течією, не замислюючись про різні поняття і сенс життя.

Скільки людей на нашій планеті, стільки й думок. І щастя у кожного своє. Для маленьких дітей щастя — це мама й тато поруч, які їх люблять, майже не лають, заохочують поцілунками, смачними солодощами та іграшками.

Для підлітка щастя — це повага серед однолітків у школі, наявність якихось матеріальних благ, які, на його думку, йому просто необхідні. Це може бути модний телефон, пара нових джинсів або кросівок тощо.

Але для літніх людей — це зовсім не щастя. Погодитеся? Для них, які пройшли довге й часом важке життя, щастя в іншому. І воно не вимірюється в матеріальному плані. Для людей похилого віку щастя — це діти, онуки.  Якщо є ще й правнуки, то це величезне щастя. Для дідусів і бабусь неважливо те, що можна купити. Важливим для них є те, що як раз не продається. Це здоров’я близьких, їх щастя, любов. Для них важлива друга половина, яка йшла пліч-о-пліч через роки радості й смутку.

Для молодих людей щастя спочатку більше має майновий характер. Для більшості важлива наявність будинку, машини, статусних речей. Тоді людина думає, що вона щаслива, але з роками стає ясно, що це все не так вже й важливо. Щастя в дітях, їх здоров’ї, їхньому ставленні до батьків.

Кожна людина може робити свій день щасливим, попри всі труднощі на даному етапі життя. Щастя прокидатися і бачити цей світ очима, відчувати його. Щастя зустрічати світанок і захід. Людина воістину стає щасливою, коли вона знаходить гармонію в душі й тілі. І мова тут не йде про ідеальні пропорції. Щастя у нас в голові й серці. Часто можна спостерігати, як нещасні люди, які на вигляд мають «все» і як щасливі ті, у яких так мало всього є. Але у них є гармонія.

Знайти щастя можна всюди: в співі птахів, у зоряному небі, в книзі, яку щойно прочитав. Головне, зупинитися і замислитися, чому ти нужденний та нещасний. Поставити собі питання, що я можу, ось прямо зараз зробити, щоб бути щасливим. Можливо, тобі потрібна лише чашка гарячої кави… Або твоє щастя — це чеснота. Кожен повинен знайти своє щастя у себе в душі.

Твір № 2 на тему «Що таке щастя, добро і зло?»

Є такі поняття, які складають частину нашого життя. Вони навіть можуть визначати якість життя. І саме їм приділяється величезна роль в тому, щоб кожна людина відчувала себе задовільно. Про що йде мова? Про щастя, про добро та зло. Що це таке? І як розуміння цього впливає на людське життя?

Визначення словам «добро», «зло» та «щастя» знайти не складно. Не важко буде й вникнути в значення цих понять. Але зовсім інша справа — відчути, відчути на собі та дати власну характеристику. Наприклад, відомо, що добро й зло є протилежними поняттями. Але чи так вони далекі одне від одного?

Яскраво-виражене зло — це те, що завдає шкоди людині. Так, наприклад, брехня, вона несе в собі руйнування. Неправда трощить все: і довіру, і репутацію. Вона топче почуття гідності та поваги. Але іноді кажуть неправду з благими намірами. Звичайно, це ніяк  не може виправдати наслідки брехні, але, все-таки, якщо казати правду завжди та всім, можна, як мечем, необдумано поранити людей, що тебе оточують.

Будь-яке зло приносить колосальну шкоду — і емоційному, і фізичному, і духовному здоров’ю. А вилікуватися можна тільки добром. Адже тільки чисті дії, слова й думки можуть вселити у поранену душу віру у власні сили.

Щастя ж неможливо описати словами. У кожного воно своє. Іноді відсутність неприємностей — це вже щастя. Але найчастіше потрібно більше. Щастя — це коли всі потреби людини задоволені: фізичні, моральні, духовні. Наприклад, всі в родині здорові, влаштовані, мають цілі та успішно рухаються до них, то це вже буде щастям.

Дивіться також:

Твір-роздум на тему «Що таке добро?»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Твір на тему «Добрі вчинки»

Твір на тему «Людяність — це…»

Загрузка...

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Загрузка...