Твір на тему «Якою має бути справжня подруга?»

Моя справжня подруга

Моя справжня подруга

Мою кращу подругу звуть Наталка. Разом ми проводимо весь свій вільний час, крім цього, ми записані в один танцювальний гурток. Я дуже люблю свою подругу не тільки за те, що з нею дуже весело та в неї чудове почуття гумору, а й за те, що вона є прекрасною людиною. На мою думку, у дівчинки може бути тільки одна справжня подруга, адже в цьому випадку набагато простіше приділити всю свою увагу, час і вірність одній людині. І такою людиною для мене стала саме Наталка.

У моєї подруги великі карі очі, які красиво відсвічують на сонці, наче дорогоцінне каміння. Очі обрамляють довгі загнуті вії. Коли Наталка посміхається, її очі жмуряться, що виглядає дуже красиво. Шкіра в неї трохи смаглява, а на обличчі часто проступає рум’янець. Губи Наталки досить пухкі й рожеві. Я вважаю, що одна з найголовніших переваг зовнішності Наталки — її довге та хвилясте каштанове волосся. Ми часто робимо одна одній зачіски, та кожен раз, заплітаючи коси своїй подрузі, я дивуюся м’якістю і густотою її волосся. В одязі Наталка віддає перевагу спортивному стилю, і я вважаю, що це незвично й оригінально.

Ми дружимо з самого дитинства. Кожен раз, коли ми разом грали у дворі, Наталка виявляла багату фантазію і гарне почуття гумору. Іноді бували випадки, коли хлопчаки задирали мене, однак моя подруга не давала мене ображати. Вона сміливо йшла на конфлікт з кривдниками й завжди брала гору. Мене дивує те, що дівчинка не боїться вступати в конфлікти, однак, разом з цим, вона здатна й піти на компроміс. Не можу залишити без уваги той факт, що Наталка завжди може підтримати мене та вислухати, навіть тоді, коли в неї самої є проблеми. Цей момент я вважаю одним з найголовніших у нашій дружбі.

Людина, яка здатна зберегти всі твої таємниці, вислухати, дати пораду та не засуджувати, гідна найкращих почестей і великої поваги. Я намагаюся поводитися так само уважно й доброзичливо щодо своєї найкращої подруги.

Звичайно, іноді навіть у нас виникають сварки. У такі моменти ми перестаємо спілкуватися одна з одною, однак це не може тривати довго: роки, проведені разом, підштовхують нас до швидкого перемир’я. Коли ми миримося, то зізнаємося одна одній, що кожна з нас була трохи не правою. На мій погляд, термін дружби визначає вміння визнати свої помилки та прощати чужі.

Багато хто не вірить у жіночу дружбу, але я вважаю, що всупереч всім стереотипам, мені дуже пощастило зустріти таку прекрасну людину, як Наталка. Я сподіваюся, що наша дружба триватиме ще довгі роки — все життя.

Подібні твори:

Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір на тему «Дружба»

Розповідь про справжнього друга

Твір на тему «Чи легко бути другом?»

Твір на тему «Старий друг краще нових двох»

Твір «Друг пізнається в біді»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>