Твір «Як я допомагаю природі?»

Треба допомагати природіЧим я можу допомогти природі?

Я люблю природу. Напевно, так може сказати кожен з нас, але можу сказати лише за себе: я дійсно отримую величезне задоволення від спілкування з природою.

Я обожнюю сидіти на краю обриву влітку та дивитися, як перед тобою розстеляється Чорне море. А якщо пощастить, то й побачити далеко дельфінів. Я сумую за першими весняними днями, коли можна приїхати на дачу, взяти човен і відправитися у водну подорож по улюбленій річці. І навіть проста прогулянка по осінньому парку здатна подарувати мені незабутні враження і радість на цілий день.

Я намагаюся поважати природу. Кожен з нас повинен розуміти, які непоправні руйнування приносить людська діяльність нашій планеті. Тайфуни, повені, глобальне потепління, озонова діра та зникнення тварин — за останнє сторіччя люди своєю діяльністю значно зіпсували ситуацію та погіршили екологію.

Тому я завжди, в міру своїх сил, намагаюся щось виправити. Після пікніка я «головна по сміттю» і ніколи не залишаю після себе й друзів зім’яті папірці, сміття та інші відходи. На дачі я завжди збираю біля берега річки скляні пляшки та жерстяні банки. Їх особливо багато накопичується за зимовий період і ранньою весною. Я була свідком, коли людина травмувалася склом, і не хочу, щоб я або мої близькі опинилися на її місці. Адже це зовсім нескладно — скласти сміття до пакета та викинути його в спеціально обладнане місце.

Зрозуміло, що мій внесок у порятунок планети зовсім невеликий, але я вважаю за краще робити хоч щось, тільки б не сидіти склавши руки.

Кожному з нас слід зрозуміти дуже просту думку: якщо не стане природи — не буде й нас. І поки ми всі існуємо на планеті Земля як єдине ціле, нам слід зробити вибір — допомагати їй або прискорити кінець усьому живому.

Дивіться також:

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Твір на тему «Охорона природи»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Твір на тему «Зв’язок людини з природою»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

Твір на тему «Вплив природи на людину»

Твір на тему «Взаємини людини та природи»

Твір на тему «Природа — наш дім»

Природа в житті людини

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

Твір «Художній етюд про природу»

2 Комментария “Твір «Як я допомагаю природі?»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>