Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

Я люблю свою Батьківщину — УкраїнуЗа що я люблю свою Батьківщину?

Батьківщина — таке велике поняття, яке об’єднує людей різного віку й соціального статусу. Я свою Батьківщину люблю. Хоча тих, хто в наш час говорить про це, мало.

Тривалий час я не замислювалася над тим, що таке Батьківщина. За збігом обставин я народилася в іншій країні, не в Україні. Народилася — значить, там моя Батьківщина? Рідна, світла. Там я провела свої дитячі роки з рідними. Від спогадів про минуле тепло на душі. Але це все не те. Зараз я абсолютно в іншій країні, і всі близькі мені люди — ближче, ніж раніше, та я можу з упевненістю сказати, що Батьківщина — це місце, яке вибирає твоє серце. Місце, куди хочеться повернутися, де поруч твої рідні, твоя сім’я. Це місце, де я живу зараз.

Я не хочу повертатися туди, де я народилася. Там майже нікого не залишилося, і дерева вже не ті, і вулиці. У квартирах і будинках давно живуть інші люди, в знайомих кімнатах пройшов ремонт. Повертатися нікуди, та й цього давно вже не треба. В мене з’явилася Батьківщина, яку я щиро люблю. Та Батьківщина, в яку я приїхала з рідними та яка стала моєю зі школи. Це Україна.

За що я люблю Батьківщину? Її немає за що любити. Це як ніби мене запитали б, за що я люблю бабусю. Можна відповісти швидко й легко, а можна замислитися і не назвати жодної причини. Смішною буде відповідь, якщо я скажу, що люблю бабусю за смачні пиріжки, які вона для мене пече. Або: я люблю свою Батьківщину за її затишні вулиці міста. Наша любов залежить не тільки від наданої нам доброти чи приємних спогадів. Вона просто є.

Любов до Батьківщини — це безмежне почуття. У кожного вона своя, і це чудово. Кожен любить і проявляє свою любов по-різному. Навіть якщо не проявляє — це не означає, що любові немає. Слова «Я люблю Батьківщину» — спокійні, тихі й відчуваються людьми набагато частіше, ніж вимовляються. Вимовиш слова — і почуття вже не особисті, вони набувають форму та стають загальними. Але якщо мова йде про захист Батьківщини, ці слова важливіші за зброю. Потрібно знати, що ти любиш Батьківщину. Треба й щоб інші про це теж знали.

Сучасні люди не говорять про Батьківщину, відмовляються, їм не треба її, головне — є технології, а що таке Батьківщина? Я впевнена, якщо вони захочуть замислитися над цим, вони зрозуміють, що дуже сильно люблять свою Батьківщину. Адже її не можна не любити, ця любов у крові. Вона глибоко-глибоко в серці. З дитинства вона прищеплюється рідними людьми за допомогою любові, яку вони проявляють до маленьких, ще нетямущих, нас.

Батьківщина — місце, де ти не тільки виріс. Батьківщина розуміється свідомістю. Батьківщина відчувається серцем. Батьківщина приймає тебе таким, який ти є. Батьківщина завжди відповідає взаємністю. Вона просто є, її не можна продати або змінити. Що б ви не казали — зізнайтеся хоча б собі, що ви любите свою Батьківщину. Її можна тільки любити й плекати, піклуватися про неї, оберігати та робити її краще.

Дивіться також:

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Твір про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Батьківщина»

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Твір на тему «Батьківщину не вибирають»

Твір-опис рідного краю

Твір на тему «Рідний край»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>