Твір «Англійська мова в моєму житті»

Англійська — міжнародна мова

Англійська мова в моєму житті

Англійська мова — це одна з найпоширеніших мов світу, яка давно вже має статус міжнародної. Вона зародилася в період раннього Середньовіччя та була рідною для німецьких племен, що вдерлися на територію сучасної Великобританії. Потім, коли британські колонії поширилися світом, цією мовою заговорили люди в Америці, Африці, Індії, Австралії та Новій Зеландії. Англійська мова в моєму житті відіграє дуже важливу роль. Я мрію опанувати її та знати досконало.

В мене немає ніякого сумніву щодо необхідності вивчення саме англійської. Багато жителів Європи вільно володіють цією мовою, тож під час подорожей я не матиму жодних проблем у спілкуванні. До речі, сьогодні у всіх країнах, які є колишніми британськими колоніями, англійська, як і раніше, залишається основною або однією з офіційних державних мов. Кількість людей, що розмовляють нею, у світі давно вже перевищила мільярдну позначку. Тому не дивно, що ця мова входить до переліку офіційних мов ООН. Це означає, що вона використовується для створення всіх основних документів цієї міжнародної організації.

Інтернаціональність англійської мови робить її вивчення необхідною умовою для побудови успішної кар’єри в майбутньому. Це актуально і для нашої країни, оскільки майже кожна українська організація сьогодні має іноземних партнерів.Вчити англійську, на мій погляд, обов’язково варто навіть тим людям, що не збираються переїжджати за кордон або пов’язувати свою роботу з іноземними організаціями. Як я вже зазначав вище, будь-яка подорож за межі нашої країни передбачає спілкування з англомовними туристами або місцевими жителями. Тому незнання цієї мови може ускладнити або навіть зіпсувати відпочинок.

Таким чином, важко перебільшити роль і значення англійської мови в сучасних реаліях. Щодо мене, то я наполегливо вивчаю її у школі, на курсах та вдома. Я знайшла в інтернеті декілька корисних інтернет-сайтів з уроками, де матеріал викладено докладно й дохідливо. Тож коли маю вільний час, то займаюся самостійно. Отже, сподіваюся, що до закінчення школи я володітиму англійською вільно або хоча б на високому рівні.

Інші твори:

Твір «Мій улюблений предмет — англійська мова»

Твір-роздум «Чому потрібно вивчати іноземну мову?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>